Lista ocen Mercedes Transporter T1 (18) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotrus
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
Od piwciu lat jazdy tym samochodem zrobilem tylko regeneracje przedniej belki -450zł (wymiana sworzni) i co 10tys olej + szystkie filtry Nigdy mnie niezawiudł, nigdy niestanał, zawsze dowozi do celu, a to przeciez najwazniejsze Szczerze odradzam kupna sprinterów to juz nie sa mercedesy, szczegulnie sprinterków na silnichach CDI
~Mariuszewski
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
Psują się tylko pierdoły takie jak automat świec żarowych, pompa wody (rzadko ale jednak), czasowy przełącznik wycieraczek, wielofunkcyjny przełącznik kierunkowskazów/wycieraczek w kolumnie kierownicy no i klamki i zamki w nich, notorycznie, te produkowane przez \"garażowych przedsiębiorców\" to totalny szmelc !
~pawelbednarek3@wp.pl
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
w tym aucie elektronika jest na poziomie minimum.to duzy plus.co prawda sa juz male usterki.nie dzialaja wycieraczki czasowe i dlugie swiatla.caly przełacznik jest juz wyrobiony i bede go musial wymienic.poza tym nic
~wojtek beny (Jasło)
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
Ten samaochód to maszyna do pracy jest wolny prosty silnik disla ale robi co do niego należy i przedewszystkim bezawarynjny mozna nim zrobic ponad 1000000 km tylko dbac i lac ropę i jezdzic.
~Damian Dymecki@poczta.onet.pl
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
nie spotkałaem się z czymś takim, może dlatego że auto nie ma zadnego wyposażenia, jedyne co przychodzi mi do głowy to nie mogłem odkręcić kloszy tylnych lamp
~NIKI
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
Jedyne co się stało w tym samochodzie to pęknięty resor ale to wina naszych dróg aaa i bym zapomniał wiatrak nawieu padł :/
~gunx183@poczta.onet.pl
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
na razie nic sie nie psuje z drobiazgow, jakies tam zarowki ale to rzecz normalna,
~Maciek
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
tu nie ma drobiazgów silnik prosty z elektryki jest tam tylko oświetlenie
~AREK
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
raczej mało drobnych awarii- silniczek wentylatora,klamki ,podnoszenie szyby
~RADI 1980
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
W tym mercedesie wszystko pracuje rewelacyjnie.Nie ma problemow z czymkolwiek.