Lista ocen Mercedes Transporter T1 (15) - Ergonomia

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RADI 1980
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
Wszytko jest tam gdzie byc powinno.Intuicyjnie siega sie do wybranych przelacznikow,chociaz jest ich nie wiele.W poprzednim mercu nie mialem jeszcze wielofunkcyjnej dzwigienki od kierunkow i wycieraczek.W tamtym modelu wszystko bylo osobno(rok prod 1978 byl tamtego poprzedniego)
~aerk
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
a jakrze morze być inaczej gdy cała deska rozdzielcza ma 5 przełączników na krzyż:) ustawienie ich jak w karzdym Mercedesie po lewo charakterystyczne pokrętło ze światłami i wygodna dźwignia wielofunkcyjna (światła, kierunkowskazy, wycieraczki, spryskiwawcze).
~piotrus
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
Jak na autka z lat 70 80 90, jest bardzo dobrze, dach ladnie sprofilowany, przod samochodu jedynie chyba stanowi najwiekszy opór powietrza, ale wyglad autka jak dlamnie jest swietny
~Damian Dymecki@poczta.onet.pl
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
Trudno ciś tu zarzucić wszystkie dźwignie są na miejscu, zreszta jest ich tak mało że trudno by coś tu skopali,
~Konrad
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
Wg mnie ma lepszą niż w sprinterze. Sprinter ma taką bardziej sztuczną - nie pdooba mi się.
~romus
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
dla mnie jest ok, nie podobaja mi sie owalne kształty sprinterów
~NIKI
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
Radio trochę daleko ale myślę że jak na konstrukcje z 1982 roku to jest w porządku
~pawelbednarek3@wp.pl
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
wszystko na swoim miejscu.im prosciej tym lepiej
~marcin.......
spalanie 10 12 l przykontenerze 4 2,1 2.1
~Azbaz
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
Jak dla mnie wszystko pod ręką.