Lista ocen Mercedes Transporter T1 (19) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariuszewski
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
Poważnych usterek brak, auto jest wyjątkowo niezawodne, silniki i skrzynie nie do zdarcia, nie chcę zapeszać ale jeżdżę tymi Mercedesami kilkanaście lat i nigdy mnie nie zawiodły !!! a przejechałem już nimi grubo ponad pół miliona kilometrów. automat świec żarowych, czasowy przełącznik wycieraczek, wielofunkcyjny przełącznik kierunkowskazów/wycieraczek w kolumnie kierownicy, klamki i zamki
~MB 308
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
łańcuch wymienia się przy ok 300tys km przy czym sprawdza się okresowo napinacz, ja jeżdziłem tak długo aż rozciągnął się były luzy napinacza, wyjechało się koło zębate wałka rozrzadu i mi przeskoczył o 2 ząbki :-). Ale kochany MB zrobił to dopiero jak zobaczył komin swojej chaty, a i tak do domu dojechał kopcąc, stukając bez mocy ale gwiazda prowadziła
~RADI 1980
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
Mysle ze to jest jedyny dostawczak na swiecie ktory wytrzymuje tak dlugo.Moi koledzy i znajomi tez maja kaczki i nie chca innych busow.Maja po 2 lub 3 szt tych aut.Jeden znajomy jezdzi tylko tymi mercami i jeden BEZ REMONTU SILNIKA PRZEJEZDZIL 1300.000 KM.To juz ponad milion kilometrow-TO JEST WYNIK
~Damian Dymecki@poczta.onet.pl
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
To jeden z najważniejszych atutów "Kaczora" Totalne uproszczenie konstrukcji, doskonała jakość materiałów, brak podzespołów elektroniznyh ( poza układem pogrzewania silnika ) doprowadza do bezawaryjnej pracy
~gunx183@poczta.onet.pl
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
w skrzyni cos mi stuka,(walek sprzeglowy),ale jezdze dalej i nie wnikam, jak wysiadzie to sie zalatwi druga
~marcin.......
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
w tym silniku czesto peka glowica ale ja juz 2 lata tak jezdze i w niczym to nie przeszkadza
~Azbaz
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
Nawet jak coś się działo to zaczyna o tym delikatnie informować i dalej jedzie.
~Maciek
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
nie ma co zawodzić zrobiłem 1 300 000 km i poza pompą wtryskową wszystko było Ok
~Konrad
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
Jak wyżej. Wymiana części eksploatacyjnych regularnie a autko się odwdzięczy
~NIKI
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
mmm poszło sterowanie automatycznej skrzyni. No i to kosztowało. Poza tym nic