Lista ocen Mercedes Transporter T1 (23) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawelbednarek3@wp.pl
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
skrzynia jest ok.wiadomo,ze nie jest to wyscigowe autko i raczej sie nim nie popedzi na zlamanie karku,ale dla mnie wystarczy.zima jak olej w skrzyni jest zimny to troche ciezko wchodzi 2 i 3 bieg.wystarczy przejechac kilka kilometrow i juz wszystko jest ok.biegi wchodza bardzo lekko i nie ma z nimi problemow.troche lewarek sie juz klekocze,ale przy takim przebiegu ma juz prawo
~Mariuszewski
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
Mój wyposażony jest w 4-o biegowy automat, skrzynia jest bezawaryjna i nie do zdarcia i tu duży plus ale biegi zmienia zbyt wcześnie, może a nawet raczej to kwestia regulacji, nigdy w to nie wnikałem bo nie mam czasu na pierdoły, mimo wszystko jestem z tej skrzyni zadowolony. Zużycie paliwa w porównaniu do modelu z ręczną skrzynią niewiele większe.
~Konrad
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
Mogłyby być krótsze te przełożenia. Ja ręce mam długie, ale żeby 4 wsadzić muszę się trochę wyciągać - zbyt dlugi ruch ręką trzeba wykonać, aa i co mnie jeszcze denewruje, że jedynki nie można wsadzić jak się auto toczy ok 10km/h, trzeba 2, albo się zatrzymać i dopiero wtedy - jakaś blokada Ale ogólnie biegi chodzą w porządku
~Damian Dymecki@poczta.onet.pl
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
Mam czteroprzełożeniowy automat, bardzo miekko zapina biegi, jest mocny, mam wolny most więc prędkość przelotowa oscyluje około 75-85 km/h, to jest wolno ale wzamian jest super siła ( np. przyczepa )
~aerk
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
jedynki prawie nie urzywam, synchronizatory działają świetnie. przełorzenia dobre - nietrzeba "piłować" do wysikich obrotów rzeby zapiąć nadstępny bieg.
~Sebastian
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
Skrzynia to minus tego samochodu poniewasz jest wolna max speed tego auta to tylko 120 km/h.
~Dabek
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
Skrzynia oki trochę lewarek zaczepia o siedzenie jak wrzuca się 5 (siedzenie dwumiejscowe).
~NIKI
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
Skrzynia i tu uwaga. Automatyczna zaskakującą dobrze radziła sobie w tym samochodzie
~BIZONIK5
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
odwrotna zmiana biegow powoduje czeste pomylki zmieniajac na pamiec ;p
~gunx183@poczta.onet.pl
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
stuka na wałku sprzegłowym, i troche ciezko wchodza biegi na zimnym