Lista ocen Mercedes Transporter T1 (22) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damian Dymecki@poczta.onet.pl
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
To jest chyba wada rozwiązania silnika częściowo w kabinie, seryjne wygłuszenie znacznie obniza poziom halasu ale nadal jest bardzo głośno narazie położyłem sobie gruby koc i super pomaba w przyszłości muszę jescze popracować nad tym tematem, w moim przypadku przy wolnym moscie jest nawet cicho ale tylko do 80 km/h potem robi się naprawdę glośno trochę cichnie przy 100-110 km/h, ja mam porównanie z MB 124 Coupe 3.0 bo takim też jeźdżę więc...
~aerk
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
trochę za głośno , wszystko pięknie aż do wrzucenia 5-tki - jazda na wyższych obrotach może być męcząca dla pasarzerów, choć jak leci się 70/80 km ( na wolnym moście) nie jest tak źle.
~Azbaz
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
Jest tak sobie, ale to prawie 20 letni dostawczak. Coś za coś jak inne psują się bo zgniła wiązka czy padł delikatny wtrysk on wciąż jedzie!
~RADI 1980
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
Wyciszenie mogloby byc troche lepsze ale czlowiek znosi ten halas w kabinie jaki jest bez problemu.Transity np. maja tyle samo decybeli w kabinie.
~pawelbednarek3@wp.pl
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
na zimno trocheklekocze,ale to normalka w dieslach.na cieplo jest bardzo przyjemnie.slychac tylko syk silnika i delikatne klekotanie
~BIZONIK5
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
no tutaj jest najwiekszy minus ale za to latwy dostep do silnika a nie tak jak w innych dostawczakach
~Roman
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
Wyciszenie takie sobie, powyżej 110 km/h trzeba krzyczeć do pasażera.
~Mariuszewski
Pod tym względem klapa, po dłuższej trasie łeb jak balon :-0
~Drift King
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
Trochę głośn na większych obrotach.Według mnie im wieksza prędkość on cichnie.
~Dabek
nie najgorsze ale przy jeździe powyżej 100 km/h jest już dosyc głośno