Lista ocen Mercedes Vaneo (90)

~Aleksandra
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Świetne, bardzo praktyczne auto - znakomicie sprawdza się zarówno na dalszych trasach, jak i w codziennym użytkowaniu, jako malutki dostawczak. Ma oczywiście kilka wad, niemniej jednak po 16 latach wciąż dzielnie służy. Samochód kupowałam w salonie i do dziś jest tam serwisowany, od pracowników ASO wiem, że mój egzemplarz był wyjątkowo udany, bo wielu klientów narzekało na wysoką awaryjność Vaneo. Z mojego doświadczenia nie mogę tego...
~Vaneo 1,6 + LPG / 82KM
Minivan 1.6 82KM 60kW
Chociaż mógłbym się przyczepiać głównie do plastików to z ręką na sercu ocena na: 5 (nie 5+) Za te plastiki i korozję na drzwiach) Ogólnie dobry samochód. Bardzo łatwy i miły w prowadzeniu. Co nie mniej dla nas ważne cichutki i przyjemny w trasie.
2,1
~Zmierzch marki Mercedes
Minivan 1.6 102KM 75kW
Mimo 1 metra sześciennego na pace nie można doszukać się w tym aucie funkcjonalności, ergonomii a co więcej oczekiwałoby się NIEZAWODNOŚCI. Koniec wielkiej marki nadchodzi....:-( witaj KIA. Nie jest to mój pierwszy mercedes, ale ten przelał już czarę goryczy...:-( NIGDY WIĘCEJ MERCEDESA.
~logistyka_trans
Minivan 1.6 82KM 60kW
Bez żadnych większych uwag. Jakość lakieru w Mercedesach taka sobie, uważam to za szczegół nie mający wpływu na użytkowanie.
~radek_rr
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Jeśli ktoś szuka samochodu wszechstronnego, praktycznego i oszczędnego to jest to samochód dla niego.
2,5
~Pablo-05-
Minivan 1.7 CDI 75KM 55kW
Świetny dla rodziny, jednak biorąc pod uwage jego awaryjność i ceny części, rodzina może być przeciwko byśmy go trzymali nadal w garażu
~Piotr
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Bardzo funkcjonalne auto. Bagażnik bardzo pakowny, szczególnie gdy się załaduje "pod sufit". Irytują drobiazgi typu stuki w drzwiach lub skrzypienie plastików.
~Starszy
Minivan 1.6 82KM 60kW
Samochód najlepszy chyba z posiadanych przez nas do tej pory pod względem niezawodności i komfortu podróży. Nie wiele jeździmy ale w podróży mam do niego zaufanie. Na bardzo stromych i ośnieżonych podjazdach we Włoszech radził sobie naprawdę dobrze. Narty wchodzą do bagażnika, nie trzeba kufra dachowego. Latem w Chorwacji, Czarnogórze czy Albanii drapał się pod ostre górki bez przebaczenia dzielnie. Na zjazdach nie grzało mu hamulców....
2,9
~Notoco
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Zle zrobione auto - dlatego zaprzestali produkcji tak szybko ... Jest to pierwsze auto jakim jeździłem które musiałem holować z trasy. A zajeździjmy aut naprawde dużo!
~Marcin
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
W porządku, działa sprawnie, choć na autostradzie przydałby się szósty bieg. (Skrzynia biegów)