Lista ocen Mercedes Vaneo (31) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zmierzch marki Mercedes
Minivan 1.6 102KM 75kW
Bardzo wysoka cena za jakość marną. Obsługa serwisowa kiepska a wręcz lichwiarska (przykład : złamałeś pastikową rączkę wewnętrzną do zamykania drzwi przednich - to musisz kupić całą tapicerkę drzwii wewnętrznych, choć sama rączka stanowi osobny niezależny element konstrukcyjny - nawet obsługa serwisu się zdziwiła jak otrzymała taką odpowiedź ze Stuttgartu....:-)...to się naprawdę nadaje do urzędu ochrony konsumenta...!!!
~Aleksandra
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Nie żałuję ani złotówki wydanej na niego :) Auto służy tyle lat, że zakup dawno się zamortyzował. Na zewnątrz uwagi mam tylko do korodującej karoserii, wewnątrz samochód wykonany solidnie, na początku powylatywało tylko kilka zaślepek, przez te lata mocno się też wytarła dźwignia biegów i kierownica. Poza tym jednak nic nie skrzypi, nie pęka.
~radek_rr
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Samochód wart swojej ceny. Nie kupiłbym tego samochodu jeszcze raz tylko ze względu na to, że nie jest mi taki potrzebny, gdyż jeżdżę samochodem głównie sam. Dla 4-5 osobowej rodziny jest to samochód idealny, także doskonale spisuje się w roli samochodu dostawczego w niewielkim rodzinnym interesie.
~Pablo-05-
Minivan 1.7 CDI 75KM 55kW
Mercedes - kupując kolejny model, nowszy, bardziej ekonomiczny co powoduje wzrost ceny oczekuje się naprawde w miare niezawodnego auta. Jednak ten samochód to niewypał tej marki, mniej narzekałem na polskiego Vitusia;) kto takowy posiadał ten wie co to oznacza;)
~Marcin
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Jako nowy wart był każdej złotówki, nie żałuję też kasy zainwestowanej w naprawy, bo mimo upływu lat samochód jest nie do zdarcia. Obecnie można kupić je z drugiej ręki w niezłej cenie, ale warto sprawdzić stan karoserii.
~Przemek
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Nie wiem dlaczego ale jest to jeden z tańszych modeli Mercedesa. Jakość samochodu jak na swoją klasę według mnie jest doskonała, a tym którzy twierdza inaczej proponuje kupić rodzinne berlingo lub fiata doblo
~euro-bits
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Mógł by być tańszy ale to nadal Mercedes. Strasznie drogi serwis 1100 zł za przegląd to przesada a wymieniają tylko olej i filtry które kosztują normalnie po 50 zł.
~jacek
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Cena tego auta jest na dzień dzisiejszy dość niska , także stosunek jakość /cena wypada dość dobrze. Pomimo niskiej ceny bardzo ciężko sprzedać ten samochód.
~logistyka_trans
Minivan 1.6 82KM 60kW
Tani był w zakupie, tani jest w eksploatowaniu, niezawodny, pakowny, wygodny w trasach, miękki i komfortowy więc całkiem całkiem Mesio!
~Vaneo 1,6 + LPG / 82KM
Minivan 1.6 82KM 60kW
Jako nowy - drogi, jako używany śmiesznie tani. Cena nowego za wysoka, cena użytkowa (używanego)akuracik - śmiesznie niska.