Lista ocen Mercedes Vaneo (47) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aleksandra
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
W porównaniu z naszym drugim samochodem (W246) zawieszenie wydaje się wręcz miękkie, przy szybszej jeździe buja na zakrętach, można się jednak przyzwyczaić :) To chyba przypadłość współdzielona z pierwszą generacją klasy A - za wysoka konstrukcja na tak wąski pojazd. Najważniejsze jest to, że auto nieźle radzi sobie na dziurawych drogach, nawet przy pełnym załadunku.
~wierzacy nadal w szczesliwa gwiazde mercedesa
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Przy przebiegu 15tys km kompletnie wybity wspornik stabilizatora. Przebieg 23000 zurzyty zewnetrzny pasek bierznika przednich kol. Zurzyty pasek bierznika wewnetrzny tylkich kol. Po zamianie kol z tylu na przod (za rada serwisu) efekt jazdy zblizony do jazdy syrena 105 z wybitymi przegubami przednich osi i zurzytymi lozyskami. straszliwy dyskomfort bola uszy.
~Reinert Henryk- wyleczony z Mercedesa
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
piszczą żle skonstruowane hamulce szlag człowieka trafia że taki bubel wypuscili na rynek wstyd i hańba po 10 tyś km wymieniali żle skonstruowane wachacze zdarło mi opony a w serwisie mi uznali że należy mi się tylko jedna opona auto kupowałem w Opolu u Wróbla i wyleczyli mnie z mercedesa na całe życie .A ten Vaneo to strup i nic więcej dodać ani ująć
~Vaneo 1,6 + LPG / 82KM
Minivan 1.6 82KM 60kW
Promień skrętu duży. No cóż w końcu to mini van. Długi samochodzik to i promień nietypowy, ale za toile miejsca w środku! :-) Układ kierowniczy ok, mam regulowaną fajerkę. Może to szczegół i banał ale kierownica fajna, gruba, miło się kręci ;-) Mała rzecz a cieszy :-) Za duży promień skrętu ocena: 4 z 5-ciu
~Notoco
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Auto wysokie i długie a tez dość wąskie, poprzeczne nierówności na dodatek na niewielkim luku auto zachowuje się bardzo niebezpiecznie. W ogóle autostrada nie jest tego auta najlepsza strona :) Wiatr boczny bardzo niebezpieczny. Auto dość dobrze zachowuje się w mieście biorąc pod uwagę jego rozmiar.
~roman
Minivan 1.7 CDI 75KM 55kW
od początku były problemy ze zbieżnością, w okresie gwarancji autoryzowany serwis w Łodzi nie potrafił tego usunąć ,mówiąc że to urok tego samochodu ,zdarłem kilka par opon zimowych i letnich, po gwarancji warsztat specjalizujący się w zbieżnościach /jednoosobowy/ za 50 zł ustawił zbieżność
~radek_rr
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Jazda tym samochodem to może nie jest szczyt marzeń jeśli chodzi o osiąganą przyjemność, ale to głównie wina polskich dróg, na wybojach to istna katorga, lecz na dobrej drodze jeździ się fantastycznie. Warto wspomnieć o doskonałym promieniu skrętu, co przy dużych gabarytach jest bardzo istotne.
~młody-wł
Minivan 1.6 102KM 75kW
Przy dobrej drodze prowadzi się naprawdę nieźle, natomiast na dziurach plastiki skrzypią a tylnia część nadwozia od pasażerów po bagażnik skrzypi i trzeszczy wrażenia nie najlepsze.
~Zmierzch marki Mercedes
Minivan 1.6 102KM 75kW
Delikatny - przy polskim stanie nawierzchni średnio co 20-30 tys. km. wymiana końcówek drążków kierowniczych, po niecałych 100 tys.km wszystkie amorki dokumentnie siadły.
~jurek
Minivan 1.9 125KM 92kW
jak na vana twarde zawieszenie pozwala poczuc sie bezpiecznie na zakretach i szybkiej jezdzie, dzieki duzemu rozstawowi osi jazda po polskich drogach tez nie jest specjalnie uciazliwa