Lista ocen Mercedes Vaneo (39) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aleksandra
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu wystarczające rozwiązanie, niestety do osób siedzących na kanapie powietrze dociera szczątkowo - nawet przy największej sile nadmuchu, co też brzmi jak huragan. Przydatna byłaby tu bardzo dwustrefowa klimatyzacja.
~Vaneo 1,6 + LPG / 82KM
Minivan 1.6 82KM 60kW
No, mógł by być silniejszy wentylator nawiewu ale to chyba szczegół. Nagrzewa się szybko. Przy odśnieżaniu troszkę ręka boli bo dach duży :-) Klima jest rewelacyjnie skuteczna. W podróży do Chorwacji super przydatna!
~sebapie@poczta.onet.pl
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
ok choć do dziś nie rozszyfrowałem do końca przycisku EC REST szyby a szczególnie przednia paruje i nie daje się nadmuchom a te na boczne szyby to nie dmuchają a chuchają
~Starszy
Minivan 1.6 82KM 60kW
Można powiedzieć że dobra. Polecam na wypady na narty w wysokie Alpy jednak przesłonić lekko chłodnice, będzie ciuteniuńkę cieplejszy na postoju.
~Przemek
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
ogrzewanie rewelacja. W aucie mam webasto a mimo to nie używam go zimą, ponieważ po odpaleniu silnika już po 2 pierwszych min. leci ciepłe powietrze
~Pablo-05-
Minivan 1.7 CDI 75KM 55kW
Źle znosze klimatyzacje, a w tym modelu poprostu jest trudno ustawić tak by temperatura była optymalna dla ludzi z problemami zdrowotnymi
~młody-wł
Minivan 1.6 102KM 75kW
W mojej sztuce przy pół automatyczniej klimie jest naprawdę nieźle, ciepło, zimno nie ma problemów.
~Notoco
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Nic specjalnego - nie ma się do czego przyczepić. Ale pasażerowie z tył narzekali na niedogrzanie czasami.
~Piotr
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
ogrzewanie super !błyskawicznie działa bez względu na temperaturę , klimatyzacja bez uwag
Dziennik kosztów dla Mercedes Vaneo
8,6
~Piotr
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Klimatyzacja działa sprawnie, a ciepłe powietrze z nagrzewnicy leci od pierwszych minut.