Lista ocen Mercedes Vaneo (34) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~młody-wł
Minivan 1.6 102KM 75kW
W trasie słychać każdy kamyczek wyskakujący z pod kół i walący w blacharkę, na zakrętach wszystko z pod kół ląduje na samochodzie. W mieście wolał bym nie jeździć mój typ bierze ponad 15 litrów gazu przy umiarkowanej jeździe, a zmieniać mieszkania na bliższe myjni nie zamierzam, bo samochód po 1km od myjni do domu wygląda jak przed myciem.
~Aleksandra
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Przy normalnej jeździe po mieście wyciszenie wystarczające, gorzej na dalszych trasach, w trakcie szybszej jazdy monotonny szum wynikający z wysokości pojazdu daje się we znaki. Słychać też terkot silnika, ale to akurat nigdy mi nie przeszkadzało - lubię diesle :)
~Vaneo 1,6 + LPG / 82KM
Minivan 1.6 82KM 60kW
Doskonałe. To nie diesel! Tutaj można spokojnie słuchać muzyczki poważnej z CD lub dyskusji w radiu. Nic nie drży nic nie wyje czy terkocze jak w dieslu. Przyjemnie wygłuszony, dobrze wyciszone auto.
~radek_rr
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Przy dużych prędkościach trochę głośno pracuje silnik, ale to nic strasznego. Jeśli silnik nie pracuje na wysokich obrotach a styl jazdy nie jest agresywny to poziom hałasu jest niewielki.
~Starszy
Minivan 1.6 82KM 60kW
Bardzo dobre. Polecam oponki jednak mimo wszystko Koreańskie. Na Niemieckich Continentalach jest troszkę szumu zimą, na Koreańskich nie wiadomo czemu dużo, dużo mniej.
~logistyka_trans
Minivan 1.6 82KM 60kW
Przyjemnie się nim lata w trasy. Benzynowy silniczek jest cichutki, bez warczenia, bez zgrzytania tylko sobie szumi.
~Notoco
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
W miescie prz małych prędkościach da sie wytrzymać. Na utostradzie powyżej 110 to makabra - niestety.
~Pablo-05-
Minivan 1.7 CDI 75KM 55kW
Ten silniczek diesla jak dla mnie wymusza od kierowcy zbyt duże obroty co działa niekorzystnie na wygłuszenie
~legat
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
doskonałe jeśli zachować dozwoloną prędkość, potem równy hałas nadwozia, silnika i opon (trzeba zamknąć okna)
~Marcin
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Po mieście ok, przy większych prędkościach szum robi się męczący.