Oceny Mercedes Vaneo

Oceny Mercedes Vaneo – wybierz silnik

Najnowsze oceny Mercedes Vaneo

~Aleksandra
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Świetne, bardzo praktyczne auto - znakomicie sprawdza się zarówno na dalszych trasach, jak i w codziennym użytkowaniu, jako malutki dostawczak. Ma oczywiście kilka wad, niemniej jednak po 16 latach wciąż dzielnie służy. Samochód kupowałam w salonie i do dziś jest tam serwisowany, od pracowników ASO wiem, że mój egzemplarz był wyjątkowo udany, bo wielu klientów narzekało na wysoką awaryjność Vaneo. Z mojego doświadczenia nie mogę tego...
~Starszy
Minivan 1.6 82KM 60kW
Samochód najlepszy chyba z posiadanych przez nas do tej pory pod względem niezawodności i komfortu podróży. Nie wiele jeździmy ale w podróży mam do niego zaufanie. Na bardzo stromych i ośnieżonych podjazdach we Włoszech radził sobie naprawdę dobrze. Narty wchodzą do bagażnika, nie trzeba kufra dachowego. Latem w Chorwacji, Czarnogórze czy Albanii drapał się pod ostre górki bez przebaczenia dzielnie. Na zjazdach nie grzało mu hamulców....
3,4
~sts
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Może jako Mercedes to brakuje mu dużo do gwiazdy, zwłaszcza w wykończeniu i trzeszczeniu opornych plastików, ale już jako Mini Van jest ok. Autem przyjemnie się jeździ, jest bardzo wygodne i dynamiczne.
4,1
~Janek
Minivan 1.6 82KM 60kW
Dobry samochód do przewożenia narzędzi i różnych szpargałów. W porównaniu do innych samochodzików tej klasy (Kangoo, Partner, Berlingo, Doblo) całkiem nieźle wyposażony i wygodny. Przestrzeń w tym małym autku zaskakuje. Pół warsztatu w nim przewiozę. Ale mankamenty też są: przede wszystkim brzydki jak noc i rdza, która zjada wszystko. Nie jest to samochód dla estety.
~jacek
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Auto ogólnie nie wygląda najgorzej . Dobrze się nim jeździ do czasu kiedy nie nastąpi jakakolwiek usterka w okolicach zespołu napędowego (silnik , skrzynia). Nigdy więcej nie kupiłbym tego auta nawet za cenę dużo niższą niż rynkowa . Wreszcie go sprzedałem po pół roku jeżdżenia z nim na giełdę :)
~Vaneo 1,6 + LPG / 82KM
Minivan 1.6 82KM 60kW
Chociaż mógłbym się przyczepiać głównie do plastików to z ręką na sercu ocena na: 5 (nie 5+) Za te plastiki i korozję na drzwiach) Ogólnie dobry samochód. Bardzo łatwy i miły w prowadzeniu. Co nie mniej dla nas ważne cichutki i przyjemny w trasie.
Dziennik kosztów dla Mercedes Vaneo
8,6
~Przemek
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Auto mam już od roku zrobiłem nim już ponad 20 tys km a obecny przebieg to 206 tys. nic mi się w nim nie popsuło i z tego co wiem to poprzedni właściciel też nic nie naprawiał. Jedyny zabieg, który proponuję wszystkim użytkownikom Vaneo to zmiana wysokości profilu opon fabrycznie zalecanych na wys 65. Fabryczne opony świetnie się spisują na niemieckich autostradach lecz nie na polskich wertepach.
~mesio 45
Minivan 1.9 125KM 92kW
Jest to najbardziej komfortowe autko rodzinne, czy tez dla dwojga:), mam w benzynce i to jest najwiekszy PLUS tego autka, instalacja LPG to koszt 2200, nic sie nie psuje, wszystko dziala, auto bezawaryjne - ale benzyna, diesel jest inny i gorszy nie polecam. Jezdzilem juz japoncami, amerykanami, ale jednak co merc to merc, wszystkie auta mialem na firme, tylko szkoda ze ta blacha jest slaba, ale mysle ze podobnie jak u forda. POLECAM wszystkim...
~mksok
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Autko kupiłem z drugiej ręki. Gdybym miał kupic nowego to nie dałbym tyle kasy, ale na rynku wtórnym nie sa juz takie drogie. Jak na razie jestem zadowolony z samochodu. Zalecam jazdę na dobrym paliwie (V-Power Diesel) ze względu na czułe pompotryskiwacze- wymiana koszmarnie droga.
~tadeus@t-online.de
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Samochod dobry dla duzej rodziny lub hobbystow ktorzy czesto zabieraja ze soba np. sprzet sportowy (rowery, deski, spadochrony itd). Duza zaleta jest plaska dluga podloga po zlozeniu lub rozmontowaniu tylnich foteli. Milosnicy Mercedesa nie znajda w nim nic przyciagajacego gdyz jest on skonstrulowany dla innej grupy odbiorcow.