Lista ocen Mercedes Vito W638 (88) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 97 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gigi
Van 2.2 CDI 116KM 85kW
Jakby poprawili skrzynię biegów to dałbym -5. Denerwuje zgrzytanie, aczkolwiek robić skrzyni nie musiałem - chyba jest odporna. Ponadto wymieniłem 1 końcówkę drążka, no i rozrusznik mi sie zawiesił 3 razy z czego 1 raz nie mogłem go odpalić. Dopiero po odpięciu i wpięciu akumulatora zareagował. Ponadto wymieniłem tarcze i klocki - koszt 700 zł i naprawiane były obie klamki - kierowcy i pasażera, ale teraz drzwi otwierają się ciężko. Więcej...
~piotr152
Van 2.2 CDI 116KM 85kW
Trzeba pamietacże to jest mercedes jak ktoś całem życie jezdził żukiem,volkswagenem i naprawiał go u kolegi w garazu to bedzie zawiedziony gdyż Witek to wół roboczy którym mozna pole orać ale trzeba mu się odwdzięczyć i zrobić rzetelnie co trzeba i kiedy trzeba a nie wiazać drutami!!!!!! No i oczywiście tankować OLEJ NAPEDOWY a nie jakieś gówno zwłaszcza prz motorze CDI.
~B a R
Van 2.3 D 79KM 58kW
Najbardziej denerwujący samochód pod tym względem z jakim miałem do czynienia, non stop coś sie odkreca, odczepia, odpada, plastiki skrzypią, wykonanie jest na baaardzo niskim poziomie, oprócz Vitka jeżdzę Polonezem i nie skłąmie jeśli powiem , żet am wszystko jest bardziej spasowane i bardziej wytrzymałe niż w witku, Po prostu nieporozumienie.
~c.krolikowski@drwitt.pl
Van 2.3 CDI 100KM 74kW
Rolki napinacza, łożysko w alternatorze, osłony przegubów, przeguby. Przepuszcza uszczelka tylnej klapy ( zgłaszałem w czasie gwarancji - ASO w Warszawie nic nie poradziła ). Paskudnym rozwiązaniem jest alarm na kartę magnetyczną, która się wyciera. Dorobienie karty to 80 PLN. Najśmieszniesze jest to, że potrafię uruchomić samochód bez karty.
~Adam Gdansk
Van 2.3 CDI 100KM 74kW
plastiki trzeszcza jak we fiacie seicento, lub gorzej, podlokietniki w przednich fotelach rozwalily sie po 2 latach, auto ma wszedzie plamki korozji, klime musze napelniac co roku w wakacje i tak dalej mogl bym wymieniac przez 2 dni. poza tym kiepskie spasowaniwe wszystkiego co sie da.
~vicio99
Van 2.2 CDI 95KM 70kW
usterki się zdarzają jak w każdym aucie, myślę że przy odpowiednim dbaniu, regularnych i terminowych przeglądach auto powinno nie zawodzić... no i należy wspomnieć o braku zabezpieczenia przeciwkorozyjnego! co dwa lata trzeba usuwać ogniska rdzy (na dzrzwiach i klapie)...
~DEREK
Van 2.3 CDI 100KM 74kW
10/7,5 kupiłem go to wymieniłem tarcze klocki filtry zostało mi szybę wklejic boczną bo mi gówniarz jakiś wybił uwaga na korozję drzwi klapy to normalne ze gniją amortyzatory przód i prawy przegób puka (bardzo słaba jakość przegubów) ale to auto nie służy do głupot
~sebastian
Van 2.3 D 79KM 58kW
drobiazgi hmm, przełączniki świateł, imobilajzer, przełącznik dmuchawy, silniczek tylnego spryskiwacza, odpadający znaczek z tyłu klapy, rolki drzwi przesuwnych, webasto nawala, seryjny alarm sie spiepszył, duzo tego a auto w sumie nie takie stare
~ro-meo@tlen.pl
Van 2.3 CDI 100KM 74kW
diabel tkwi w szczegolach/drobiazgach ale ja tu daje Vitkowi ocene prawie bardzo dobra, bo co jest to widac i w srodku i na zewnatrz i te drobiazgi nie rzutuja na NIEZAWODNOSC ( tak w ogole - to "dziwna" kategoria") ale ...

Usterki Mercedes Vito W638

Mercedes Vito W638 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mikoma
Van 2.3 CDI 100KM 74kW
Elementy układu elektrycznego; blacha - dolne wytłoczenia wszystkich drzwi szybko korodują - najlepiej od razu wymienić na takie, które nie mają śladów korozji i dobrze je zabezpieczyć podkładem;