Lista ocen Mercedes Vito W638 (83) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 102 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gigi
Van 2.2 CDI 116KM 85kW
Nie odczułem dyskomfortu z powodu słyszalności silniczka - cichutki pomruk silniczka i gwizd sprężarki powodowały, że czasami nie śpieszyłem się z włączeniem radia. Tylko latające bagaże czasami mnie denerwowały, ale to oczywiście nie jest wina vitka - po prostu kierowcy nie chciało się zastosować w aucie rozwiązania zapobiegającego przesuwaniu się bagaży.
~mikoma
Van 2.3 CDI 100KM 74kW
to jest chyba najsłabszy element tego samochodu, do 100 km/h idzie wytrzymyć i nawet można swobodnie rozmawiać, ale powyżej setki robi się coraz głośniej; na autostradach przy prędkości pow. 140 km/h pozostaje tylko milczenie przy głośno nastawionej muzyce;
~Adam Gdansk
Van 2.3 CDI 100KM 74kW
wiciszenie jest do banmi i tyle. silnik pracuje cholernie glosno. poczucie dyskomfortu potenguje "twardy" odglos pracy silnika. oplywajace powietrze w aucie o takich gabarytach to norma, wiec nie ma sie co czepiac
~jureks
Van 2.0 129KM 95kW
brak tapicerki w tylnej części powoduje przenoszenie drgań i szumu bezpośrednio na blachy do wewnątrz pojazdu zwłaszcza przy jeżdzie na nierównych nawierzchniach.
~przemek.wiczak@gmail.com
Van 2.2 CDI 102KM 75kW
O tu mogłoby być lepiej. Wyciszenie samego silnika jest ok, ale szumy opływającego powietrza dają się we znaki. Niestety Cx jest daleki od samochodów sportowych
~barni
Van 2.2 TD 82KM 60kW
przy 120 nie slychać własnych myśli (ponad 3tyś na obrotomierzu) no i stawia duże opory przecinającemu powietrzu , na nierownościach paka hałasuje (huczy)
~vicio99
Van 2.2 CDI 95KM 70kW
oczywiście nie jest to osobówka, ale jak na busa są powody do zadowolenia... hałas podobnie jak w t4, transita(mam jedno i drugie) bije na głowę...
~zdzislaw.mackow@xl.wp.pl
Van 2.3 D 79KM 58kW
Silnika ok ale do drzwi czepiam się, mają kiepskie uszczelki . Tylna klapa ma za dużą szparę. W serwisie powiedzieli,że te typy tak mają
~MAB
Van 2.0 129KM 95kW
wyciszenie, jak na busa o tych gabarytach dobre, chociaz tylna klapa ma srednie rozwiazania, mogli to zrobic lepiej

Usterki Mercedes Vito W638

Mercedes Vito W638 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~B a R
Van 2.3 D 79KM 58kW
Do 100 km /h na 5 biegu jest cicho spokojnie, i chce sie jechać , powyżej zaczyna się robic denerwująco głośnio.