Lista ocen Mercedes Vito W639 Furgon (51) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rolfo@poczta.fm
Furgon 115 CDI 150KM 110kW
Mercedes powinien się wstydzić za to że nie poprawił nic z poprzedniej wersji tego modelu. Psuje sie każdy drobiazg w tym samochodzie. Wkłady lusterek( Najpierw lewy, a za tydzień poszedł prawy) przestały grzać, podświetlenie tablicy rejestracyjnej słabo uszczelnione przestało oświetlać. Piszczące fotele przednie które wydawały cały czas dźwięki jakbym jeździł Żukiem a nie Mercedesem, to samo tyczy sie kanapy tylnej, która skrzypi jakby ją...
~piter606
Furgon 115 CDI 150KM 110kW
Gdy się robi zimno amortyzatory działają jak w starym autobusie tzn. jak wpadnie w dziure to skrzypią jak w Autosanie. Skrzypi i piszczy mi też fotel kierowcy. Szyba boczna tylna nie była przykręcona, śrubki nie miały nawet nakrętek co za montaż. Lozysko przedniego lewego amortyzatora wymienione bo trzeszczało. Parktronik z tyłu nie piszczał przez dwa tyg. w ASO sprawdzali czy powinien piszczec az się wkurzyłem sam rozebrałem i piszczy. Słabo...
~Janek Jaworzno.
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
W czasie okresu gwarancyjnego wymiana przegubu prawego koła , wymiana dwóch popowtryskiwaczy , wymiana przedniej szyby - rozklejanie się , lakierowanie dachu nad przednią szybą - korozja.Trzy miesiące po gwarancji wyrzucanie przez korek płynu chłodzącego - prawdopodobne uszkodzenie uszczelki pod głowicą.Ten samochód jest moim 9-tym samochodem w życiu.Zawsze nabywałem samochody fabrycznie nowe.Ten również - jednak nigdy nie miałem z żadnym...
~Andrzej
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Byłoby doskonale,gdyby nie ten serwis ASO(nie dokręcili obejmy od turbo i musiałem czekać w polu aż kombajnista skosi pszenicę i pożyczy mi długi śrubokręt).Inna rzecz-rok temu gdy samochód miał 6 lat podczas hamowania pękł przewód hamulcowy z przodu i rozwolniło mnie trochę,bo musiałem pokonać rondo w świdnicy przy 60,ale przecież "jest gwiazda jest jazda".Po tym jestem bardziej wierzącym człowiekiem i wożę z sobą trochę papieru.
~damian
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
uwaga usterki:(: 1 piszcza drzwi 2 do zamkniecia suwanych drzwi trzeba goliata a te z tyłu nie trafiaja w ograniczniki 3 brak zbiezności z przodu 4 wentylacja i listki 5 koroduja lamki od tablicy rejestracyjnej(wymiana) 6 mylne wskazania paliwa 7 nie zawsze załacza światło cofania 8 wypadaja kratki nawiewu 9 piszcza klocki 10 slychac krzyzak przy zmianie kierunku jazdy 11 trzeszczy deska
~MB Vito 108CDI
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Wbrew opiniom użytkowników, moje Vito się po prostu nie psuje! Owszem, czasami pójdzie jakiś drobiazg, ale nie psuje on pozytywnego obrazu całości. Niezawodny partner w interesach, pod warunkiem, że jest serwisowany w ASO i bezwypadkowy. Naprawdę, wystarczy wykazać minimum dbałości, a Vito odwdzięczy się długą, przyjemną i bezawaryjną eksploatacją.
~djyacho
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Właśnie, jak się psują to drobiazgi, nie mające zazwyczaj wpływu na komfort jazdy, ale sprawiające nieraz problemy np. zimą zamarzały zamki w bocznych drzwiach więc trzeba było otwierać je ręcznie od środka wyciągając bolec, który nietety szybko odmówił posłuszeństwa.
~uklej
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
Byłem już 4 razy w serwisie. Wszystko na gwarancji. Ogrzewanie lewego lusterka (padł moduł sterujący), Kłopoty z alternatorem (jeszcze nie udało się określić usterki). Przy wymianie filtra oleju dostałem uszkodzony egzemplarz :). Oczywiście wymiana na nowy gratis :).
~Andrew
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
OK, ogłnie to nic sie nie psuje, raz przegób do wymiany ale szalalem w zimie (ciągle asr sie wlaczał...) hmm najbardziej wkurzajca jest RDZA... gnije masakrycznie :( az zal patrzec, moj jest zadbany a grzyby wyskakuja :(
Dziennik kosztów dla Mercedes Vito W639 Furgon
10,6
~Krzemi
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
Pasy bez przerwy się psują, szwankują el. okna i trzech ludzi potrzeba do otwarcia maski. Coś zawieszenie też niezbyt trwałe, ale jeszcze nie zaglądałem, tylko słychać.
Mercedes Vito W639 Furgon