Lista ocen Mercedes Vito W639 Furgon (48) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MB Vito 108CDI
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Vito jest dosyć drogim samochodem, zwłaszcza jak na swoją wielkość. Ale pieniądze nie są dla mnie najważniejszym kryterium przy zakupie, bardziej liczą się osiągi, komfort i funkcjonalność. Jakość mogłaby być lepsza, przecież to Mercedes, a oni umieją robić porządne samochody! Plastiki wewnątrz auta są kiepskiej jakości i łatwo się rysują. Wykończenie jest jednym z niewielu minusów tego auta, ale ze względu na charakter samochodu i jego...
~Andrzej
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Jak go kupowałem w 2000 roku-oferta cenowa była bardzo atrakcjna,porównywalna z samochodami włoskimi,czy francuskimi.Jednakże cena to nie wszystko.Błedem moim może było to,że nie zakonserwowałem go od nowości i posłuchałem tych dupków z ASO Mercedes Wrocław.Póżniej mnie to kosztowało i zdrowia i nerwów.
~xlukaszx@o2.pl
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
JAK BYM MIAL DUZO WIECEJ KASY TO KUPUJE NAJNOWSZEGO VOLKSWAGENA A T4 CIEZKO ZNALESC Z KLIMA A JAK JUZ JEST TO JEST DROGO A VITO Z 2000 ROKU BYLO TANSZE I WYPASIONE WYPOSARZENIE WIEC DLATEGO BYLO VITO I OCZYWISCIE 1000 RAZY LADNIEJSZE
~robiel
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
dopiero w sytuacjach powiedzmy złych do krytycznych można coś powiedzieć o jakości i zastosowanej technologii,miałem mozliwość to sprawdzić - jest bardzo dobrze na tyle że następny samochód który kupuję to też jest mercedes
~s_e_b_a_@op.pl
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Vito jest z pod znaku trojramiennej gwiazdy, tak wiec jest drogi nie da sie ukryc. Za ta cene moglyby byc zastosowane lepsze materialy wykonczeniowe mogliby bardziej dopracowac ta skrzynie.
~ANDRZEJ G
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
To nie jest mercedes w 100% i na pewno nie jest wart tej kasy,są auta lepiej dopracowane aczkolwiek mają jedną wadę nie nazywają się właśnie MERCEDES
~Rafal
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
Jak za ta cene to dobry samochod.Myslalem o zakupie T5 ale raczej nie zaluje wyboru bo wiecej slysze negatywow o nim.
~djyacho
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Mógłby być trochę tańszy, gdyż za te niewiele większe pieniądze można mieć o większego dostawczaka (Ducato/Boxer/Jumper)
~Krzemi
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
Daję przeciętnie, bo jakość nieco do życzenia pozostawia, a tanio nie jest. Natomiast walory użytkowe i właściwości jezdne warte ceny.
Dziennik kosztów dla Mercedes Vito W639 Furgon
10,6
~tomeks
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Albo cena jest znacznie za wysoka, albo jakość znacznie za słaba, albo firma każe sobie płacić za gwiazdkę na masce.
Mercedes Vito W639 Furgon