Lista ocen Mercedes Vito W639 Furgon (54) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arek
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
Wymiana amortyzatorów z tyłu po 100k km. Przód robiony trzy razy: dwa razy na gwarancji( kolumna kierownicy i amortyzatory), drugi niedawno( amortyzatory przód i gumy stabilizatora). Za drugim razem zabolało. Ale dalej coś stuka w układzie kierowniczym. Serwis nie potrafił sobie z tym poradzić. Widocznie taki serwis, ale chyba nie odważyłbym się oddać na robienie zawieszenia do nieautoryzowanego serwisu.
~WALDEK
Furgon 115 CDI 150KM 110kW
Uklad jedzny jest swietny. Pole skretu pojazdu najlepiej ocenic, gdy sie przesiadziesz do osobowki. Mialem okazje pojezdezic Alfa 146, to zawracanie w Alfie bylo na 2, a nawet na 3 razy (skret robilem przyzwyczajony do Vito). Jezdzilem wczesniej T4 to wiem ile sie nawymienailem koncowe, a w Vito praktycznie NIC.
~piter606
Furgon 115 CDI 150KM 110kW
Ścierają się opony z przodu po zewnętrznej stronie, zbierznośc miał ustawianą 2 razy i nic nie pomogło. Z tyłu opony jak nowe a z przodu jeszcze 10 tyś km i pójdą do wymiany. Po przejechaniu 25 tyś boki opon mają 4 mm. Konieczne opony zimowe na zimę bo na całorocznych lekki lodzik i o ruszaniu można zapomniec.
~znikający punkt -Ma
Furgon 120 CDI 204KM 150kW
świetny, nawet załadowany Vito prowadzi się pewnie(jak limuzyna) pod jednym warunkiem ,że droga po której się poruszamy jest równa!! Na wybojstych drogach trzęsie i wali ,ponieważ zawieszenie ma zbyt dwardo dostrojone .Miałem poprzednio Trafica i na złej nawierzchni zachowywał się o niebo lepiej
~xlukaszx@o2.pl
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
MI PASUJE MOGLO BY BYC LEPSZE TLUMIENIE NASZYCH POLSKICH DROG ALE MOZE WINA TEZ BO JEZDZE NA 16 - NASTO CALOWYCH FELGACH I NISKIE PROFILE OPON 225/55/16 A TO PRZECIESZ DOSTAWCZAK A NIE LIMUZYNA WIEC I TAK JEST SPOKO NAPEWNO NA ORYGINALNYCH BALONACH Z WYZSZYM PROFILEM JEST TROCHE LEPIEJ
~Andrzej
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Układ jezdny jest doskonały...autko jedzie jak przyklejone ..w T5 jak jechałem to jak w Polonezie :) o Transicie nawet nie chce myslec ;) Poprzednio miałem starszą wersje 112CDi to była dużo twardsza...Najnowszy model płynie po drodze.. niejedna osobówka może pozazdrościć takiego komfortu.
~TOMEK K
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
super trzyma sie drogi i chamulce jestem ogromnie zadowolony juz dwa razy uratowaly mniee od DZWONU nie z mojej winy.ZIMA I NAPED NA TYL WYMAGA NIESTETY DOCIAZENIA ABY MUC SPRAWNIE SIE PORUSZAC I PRZEZ ZASPY WYLACZYC ASR najlepiej bo tylko chamuje i przeszkadza.
~Krzemi
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
Byłem wielce zaskoczony tym, że trzyma się drogi o wiele lepiej niż przeciętna kilkuletnia osobówka. Poza tym ESP sprawdzone - wpadając 90km/h w zakręcie na lód była tylko szybka kontra (prawie wybity bark) i resztę zrobił sam. (Po wyjściu na prostą hamowałem do zera ze 150-200m)
~MB Vito 108CDI
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Układ jezdny nie sprawia większych problemów, zawieszenie ma odpowiednią sztywność. Jednak również nie jest idealne, jak wszystko w Vito. Przy dużym obciążeniu potrafi dobić i pracuje dosyć głośno. Za to jak na busa jest całkiem komfortowe i zapewnia pewne prowadzenie.
Dziennik kosztów dla Mercedes Vito W639 Furgon
10,6
~Andrzej
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
To jeżdżący czołg-pewny na drodze i poza nią-robię tym samochodem cuda.Co prawda lepiej się trzyma drogi trochę załadowany-ale to normalne przecież.W zimie doskonały i pewny towarzysz podróży-nigdy się nie zakopałem,a mieszkam na zadupiu.
Mercedes Vito W639 Furgon