Lista ocen Mercedes Vito W639 (52) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MB Vito 108CDI
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Byłoby naprawdę bardzo dobrze, gdyby nie fakt, że to furgon z 3 siedzeniami. Na środkowym fotelu przestrzeń jest skutecznie ograniczona przez konsolę środkową. Nie polecam dłuższych tras w 3 osoby tą wersją. W dwie osoby jest dużo miejsca zarówno na nogi, jak i nad głową.
~djstudent@interia.pl
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
i tu UWAGA.....prawy przedni fotel nie ma zadnej regulacji.....w aucie za 140 tys to chyba jakas pomylka...powtarzam...zadnej regulacji, ani oparcia, ani do przodu/do tylu, ilosc miejsca dla przecietnego (175cm) czlowieka wystarczajaca
~Wlodek-zet@wp.pl
Kombi 115 CDI 150KM 110kW
Moja wersja jest 7-osobowa (przód: kierowca i pasażer + dwa rzędy siedzeń z tyłu dla pięciu osób). Jest wygodnie i bardzo dużo miejsca dla kierowcy, pasażerów i bagażu. Samochód na długie podróże. Polecam.
~Krzemi
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
No nie ma się do czego przyczepić. Jedynie w wersji ze ścianką za kabiną nie da się całkiem odsunąć i pochylić fotela. Brakuje dosłownie 2-3cm, ale ja do niskich i szczupłych nie należę.
~znikający punkt -Ma
Furgon 120 CDI 204KM 150kW
Trochę ograniczona ścianą grodziową przez co nie można wpełni regulować fotem kierowcy i pasażera, a szkoda bo same fotele z podłokietnikami są wygodne(tylko fotel kierowcy czasami popiskuje)
~djyacho
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Pozycja za kierownicą wygodna, wszystko w zasięgu ręki. Na miejscu pasażera, przy dłuższych trasach fotel-ławka potrafi dawać o sobie znać i staje się niewygodny.
~Rafal
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
Vitem robie 200 km dziennie i przestrzeni mi nie brakuje ale na dluzsze trasy raczej by bylo kiepsko chyba ze wersja osobowa z pojedynczym fotelem obok.
~djyacho
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Przestrzeń dla kierowcy wystarczająca, gorzej z wersją z potrójnym siedzeniem z przodu, bo osoba siedząca w środku nie ma praktycznie miejsca
~Andrzej
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Jeżdziłem nim w długie trasy -obsada trzyosobowa-i nie jest żle,dość dużo miejsca z przodu-oczywiście koszykarzy nie woziłem.Mógłby miec więcej schowków.
~zbyszek j.
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
w 3-osobowym furgonie mało miejsca na fotelik , a drugi pasażer musi przeciskać się od strony kierowcy , niestety furgon to nie auto rodzinne