Lista ocen Mercedes Vito W639 (55) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~xlukaszx@o2.pl
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
KLIMA JEST I DOGRZEWANIE WIEC NIE MOGE NARZEKAC ZIMA MOGL BY SIE NAGRZEWAC W MOIEJSCU ALE ABY ZROBILO SIE TRZEBA JECHAC JAK AUTO BEDZIE STALO PRZY ZAPALONYM SILNIKU NAWET CALA DOBE I GRZANIE NA FULL NIE ZROBI SIE CIEPLO MUSI SIE JECHACWTEDY TO CIEPLO IDZIE I TEMERATURA WODY IDZIE DO GORY NIE WIEC OD CZEGO TO ZALEZY
~Wlodek-zet@wp.pl
Kombi 115 CDI 150KM 110kW
Zimą w ciągu pierwszej minuty zaczyna już grzać, ale ostatecznie trochę ciężko go dogrzać do 20 stopni. Latem klimatyzacja bardzo wydajna. Mimo że mam dwie oddzielne niezależne klimatyzacje (Pierwsza dla kierowcy i pasażera z przodu oraz druga dla pięciu pasażerów z tyłu) to wystarcza tylko jedna z przodu.
~damian
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
teraz auto ma 14000 tys.odbierałem je latem 2004 roku i jak miało 1500km wpadły listki do nawiewów.pomimo czyszczenia przez serwis całęgo układu wypadają do dzisiaj a mamu luty 2005.faktem jest ze szyby nie paruja tak jak w starym ale cos nie tak jest z kratką na podszybiu,jednym słowem do d...
~PAWEŁ
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Auto posiada dogrzewacz układu wodnego(chyba webasto).Bez włączonego w zime auto sie nie rozgrzewa i jest źle... A ciagnie ono dużo ropy...zdecydowanie za mały strumień powietrza na szybe przednia.... zamarzają wycieraczki...Ale to jest hiszpan a nie niemiec
~Andrew
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
:( jak jest strasznie cieplo to auto jest jak sauna, jak jest zimno mozna zamarznac... nie wiem moze trzebabylo kupic wersje z klima i webastem? ja mam 5 osobówke z kratką, wiec taką kubature cieszko nagrzać, pewnie lepiej w 2-3 osobowkach z przegrodą.
~Bob
Furgon Facelifting 116 CDI 163KM 120kW
Jadąc zimą po miesicie na krótkich odcinkach przez pół dnia nie mógł złapać odpowiedniej temperatury, więc i w środku grzał słabo. Po przejechaniu jednorazowo dłuższego odcinka było znacznie lepiej. Klima bardzo wydajna.
~Arek
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
Pochwalić muszę zwłaszcza klimatyzację. Trasa 1000km latem w ciągu jednego dnia to nie problem przy włączonej klimatyzacji kiedy + 34 za oknem. Kiedy jedę dłuższy czas to parują szyby... od zewnątrz :)
~Andrzej
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
W lecie sauna.człowiek czuje się jak żółw,który chce wyskoczyć ze skorupy-beznadzieja.W zimie trochę lepiej,ale dół szyby mimo ogrzewania pełnego i nawiewu-po lewej stronie od kierowcy zamarza.
~Daniel
Furgon 115 CDI 150KM 110kW
Klimy używam w trybie auto i śpisuje się bardzo dobrze. Zaskoczeniem było ogrzewanie, gdzie rano przy 0 st.C po ok 20 sekundach z nawiewów leci już ciepłe powietrze - rewelacja!

Mercedes Vito W639 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Rafal
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
Ogrzewanie sprawuje sie doskonale.Zima bardzo szybko sie nagrzewa latem doskonale chlodzi(kabina 3osoby i sciana dzialowa). Rozdzial powietrza swietnie sie dziala.