Lista ocen Mercedes Vito W639 (58) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MB Vito 108CDI
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Wyciszenie mogłoby być lepsze, zwłaszcza jak na Mercedesa. Owszem, auto ma charakter użytkowy, ale to nie zwalnia tak renomowanej firmy jak Mercedes od porządnego wygłuszenia. Do 120km/h jest znośnie, powyżej robi się głośno a od 150 w górę nie słychać nic, co nie jest silnikiem, oponami albo opływającym auto wiatrem. Tak więc nie słychać ani radia, ani pasażerów.
~znikający punkt -Ma
Furgon 120 CDI 204KM 150kW
Tu pierwsze skrzypce gra silnik,przez co jest cicho i nie natarczywie.Trochę denerwują przy wyższych prędkościach hałaujące lusterka bo są dużę(te w Viano są mniejsze ,ale niewiele przez nie widać)
~xlukaszx@o2.pl
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
JA MAM WYCISZAONA TYLKO PRZOD A STYLU SA TYLKO WSTAWKI PLASTIKOWE WIEC PEWNIE JAK BYM MIAL CALY W PLATKI U I WYGLUSZENIU BYLO BY CISZEJ A TAK JEST TROCHE GLOSNO SZUMIA OPONY I WIATR ALE TO NIE VIANO TYLKO VITO
~Daniel
Furgon 115 CDI 150KM 110kW
Spodziewałem się, że auto będzie cichsze. Ale i tak o niebo lepiej od VW. Kierowca spokojnie może rozmawiać z pasażerami z ostatniego siedzenia.
~djyacho
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Wnętrze dobrze wyciszone od silnika. Natomiast przy większych prędkościach słyszalne spore hałasy z zewnątrz auta jak jak i głośno pracujący wał napędowy
~Arek
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
Do 100 km/h znośnie, powyżej 140 km/h już jest głośno na tyle, że rozmowa męczy. 160 km/h to już totalny odlot.
~PAWEŁ
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Za mocno słychać silnik... powietrze opływajace autko nie daje znać o sobie... Zawieszenie OK. plastiki są ciche i nic nie puka...
~Andrew
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
... może jestem przewrażliwiony? ale za taką kase mogłoby być ciszej... wiem, że to nie V klasa... ale mercedes mógłby pomyslec...
~ARTUR
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
WYCISZYŁEM SAMOCHÓD W FIRMIE AKUSTYCZNEJ DODAŁEM SPRZĘT MAM 6500 WAT PRZY 50% MOCY WYLECIAŁA MI PRZEDNIA SZYBA:)

Mercedes Vito W639 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Wlodek-zet@wp.pl
Kombi 115 CDI 150KM 110kW
Wyciszenie nie jest idealne, zwłaszcza jak na Mercedesa. Głośno zaczyna się robić powyżej 140 km/h.