Lista ocen Mercedes Vito W639 (57)

4,1
~Maciek
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Samochód OK. Jedynym problemem jest traktowanie nas kierowców przez pracowników serwisu. Posiadam Mercedesa Vito 639 2,2 CDI 2007. Z serwisem Mercedesa miałem kontakt kilka razy i biorąc pod uwagę, że Mercedes kojarzy się z luksusem, niezawodnością i prestiżem to po każdej wizycie byłem coraz bardziej rozczarowany. Ze względu, iż najbliższy serwis od mojego miejsca zamieszkania znajduję się w Zabrzu to korzystałem właśnie z ich usług....
~Andrzej
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Dobry i dzielny kompan w walce o utrzymanie jakiegoś tam standardu życia.Razem codziennie ciężko pracujemy i lubię tego mojego Vitka.Mimo kilku wad oceniam ten samochód dobrze i byłoby mi bardzo przykro gdybym musiał go sprzedać.Nie opluwajcie bezkarnie tego samochodu-a lepiej dbajcie o niego-odwdzięczy się wam na pewno.
3,7
~MB Vito 108CDI
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Ogólnie auto oceniam dobrze, jest niezawodne, dynamiczne, ekonomiczne, pakowne, zwrotne i całkiem komfortowe. Według mnie jeden z lepszych busów na rynku. Jedno wiem na pewno: nigdy nie kupię Transita, Ducato, Jumpera itd. itp. Jedyną alternatywą jest VW T5, ale niekoniecznie. Niedługo będę się przymierzał do zakupu Vito 120CDI (204KM). Jest gwiazda, jest jazda!
3,7
~Andrew
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Autko dla ludzi z głową - to nie jest wyścigówka do ścigania po mieście, jezdzenia na piskach - to jest auto dla rozsadnych ludzi pracy... auto do pracy i dla rodziny ale napewno nie jakies super komfortowe... Trasy rzadu 800-1100km dziennie bezproblemowo.... Po zakupie warto skontrolowac podwozie i najlepiej dac do jakiegos sprytnego mechanika zeby je dobrze zakonserwowal... warto tez kupic nadkola wewnetrzne. Ja swoje tankuje na JET albo...
4,1
~malytop@op.pl
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Kupując Vito miałem drugą opcję - T4 i cieszę się że kupiłem Vitkacego bo: prowadzi się lepiej niż T4 (wiem bo jeździłem sporo T4), wygląda lepiej (ocena być może subiektywna :)), jeżeli chodzi o usterki to nie można narzekać trzeba o autko dbać i dobrego paliwa nie skąpić (skąpstwo może się zemscić na kieszeni wielokrotnie) i regularnie przeglądy robić u zaufanego mechanika (ja robię co 20 tyś), i na koniec znowu o rdzy - to jest wg. mnie...
~Andrzej
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Miałem T4 2.5 Tdi (1996r) byłem zadowolony ..pózniej Vito 112CDI (2001) było bardzo dobrze ..Tym nowym modelem jestem zachwycony bije o klase wszystkie dostawczaki :Transity, Transportery ..Vivaro itp Polecam zakup autka z małym przebiegiem na zachodzie , jest dużo taniej.
2,9
~damian
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
jedzie tylko szkoda ze ma tak zej...scie krótkie biegi.A na co im 6 bieg to juz chyba sami to tylko wiedzą (Silnik)
3,5
~PAWEŁ
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
silnik 108 CDI ma wiele plusów.. małe spalanie 8-10l/100km.Jest dość dynamiczny jak na swoja pojemność i moc. jednak ilość oleju lanego przy przeglądach jest lekko przesadzona(7.5l). (Silnik)
3,5
~djyacho
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Generalnie auto warte pieniędzy, jakie Mercedes sobie życzy. Duże, pojemne auto do którego można wiele zapakować, zabierając przy tym nawet 9 osób w wersjach osobowych. Gdybym miał jeszcze raz kupić małego busa, na pewno brałbym pod uwagę Vito, gdyż jestem z niego zadowolony

Mercedes Vito W639 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,2
~djstudent@interia.pl
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
kiedys jezdzilem fordem sierra rocznik 1989...z perspektywy czasu mysle ze sierra byla cudownym autem... szczerze mowiac......drugi raz to chyba bym nie wzial tego auto i zadnego ze znakiem mercedesa za darmo.........mam nadzieje ze ktos to czyta i wezmie sobie do serca