Lista ocen Mercedes Vito W639 (25)

3,6
~xlukaszx@o2.pl
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
silnik 112 CDI ma kopyto ale w jednym momencie z malych obrotow do 2200 obrotow straszny moł potem jest taki dopalacz i przyspiesza EXTRA jak sie trzyma troche ponad 2,500 obrotow jest extra ale znow za 3,500 obrotw moc spada ale przyspiesza, spalanie przy szybkiej jezdzie po miescie i zawsze pierwszy z pod swiatel to mi spala 11 litrow nie da rady wiecej ale to juz szybka jazda a na poskojnie 7 lub 8 litrow (Silnik)
3,7
~Arek
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
Duża elastyczność, auto jeźdi praktycznie cały czas załadowane. Jednakże, przy wyprzedzaniu brakuje trochę mocy trochę rekompensuje to moment obrotowy. W sumie ocena dobra. (Silnik)
~Krzemi
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
Poza irytującymi drobiazgami, których po Mercedesie się nie spodziewałem, to ogólnie bardzo dobrze i kilka miłych zaskoczeń. Zwłaszcza właściwości jezdne.
3,7
~Rafal
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
Uwazam ze to dobry samochod.Moja wersja to chlodnia i bardzo dobrze sie sprawdza w lokalnej dystrybucji.Jest bezpieczny i pewny w prowadzeniu i pomijajac kilka drobiazgow jest warty swojej ceny.
~robiel
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
jest to mój 7 samochód,oceniam go jako dobry,niezawodny,wygodny.przeglądy robię w ASO mniej więcej co 25-32 tyś i wychodzą one w sumie taniej niż u Pana Jasia,z tego serwisu jestem zadowolony
2,9
~Janek Jaworzno.
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
Ze względu na usterki mam tego samochodu serdecznie dosyć !!!
~uklej
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
Mogę liczyć na auto w każdych warunkach. Doskonała jazda, ładowność i ekonomia. Ogólnie polecam
~marek.s256
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
jeździłem z przyczepą kempingową - 1 tona,włączona klima, samochód załadowany,kręte drogi --super (Silnik)
1,5
~Rysiek
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
W pełni zgadzam się z większością opinii na temat VITA. Jest to arcybubel . Takiego złomu jeszcze nie widziałem . w pierwszym roku jeszcze na gwarancji poczła stacyjka , hamulce potem po gwarancji skrzynia biegów , pękła przednia szyba , drugi raz stacyjka - za kazdym razem do wymiany . Serwis łupie za naprawy nieprzytomnie - przynajmniej ZASADA w Krakowie - chyba rekompensują sobie to co tracą na akcjach promocyjnych. Na podstawie tego... (Silnik)
Dziennik kosztów dla Mercedes Vito W639
3,3
~endiwrocek
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
zawieszenie siada , ale to niestety wina naszych dróg (Układ jezdny)