Lista ocen Mercedes W123 Sedan (165) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 203 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojtas
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
to nie car made in usa ale bardzo wygodny (szczególnie z tyłu kanapa) i miejsca dużo ( bagażnik jak w bmw serii 7 ( w mercach i bmw jest on niestety czesto wykorzystywany do przewozenia nietypowych ladunkow wiec nie musze tlumaczyc co tam sie zmiesci...) jak ktos nie jest kozakiem i normalnym gosciem i chce wozic sobie cos zwyklego to bez problemu tam to zmiesci ( np. 5...6 X worek 50kg)
~MBMB
Sedan 2.4 D 72KM 53kW
Dla kierowcy i pasażera jest jej fest, z tyłu raczej wysokim będzie trochę mało miejsca na nogi i głowe. Ale z tyłu raczej nie jeżdże ani nikogo specjalnie wysokiego nie woże na dłuższe trasy. Bagażnik, full miejsca, ustawny, ale wysoka krawędź zaladunku. Przeszkadza przy wożeniu kartofli, chociaz ja bym do swojej nawet frytka nie pozwolił włożyć
~187fredu@wp.pl
Sedan 2.0 109KM 80kW
z przodu jest dużo miejsca, z racji tego że to automat mój fotel jest trochę bardziej odsunięty niż powinien i oparcie też pochylone nieco, muszę siedzieć wygodnie:) przez to za mną wyższe osoby mogą odczuwać drobny dyskomfort, ale za to kanapę mają wygodną :)
~Karol
Sedan 2.4 D 72KM 53kW
Miejsce dla kierowcy bardoz wygodne, w długiej trasie czułem sie jakbym siedizał przed telewizorem. Ludzie z tyłu nie narzekali, ale miejsca nie było jakoś nadzwyczajnie dużo. Trzeci pasażer na tylnej kanapie po 100 km bardzo narzekał... samochód 4 a nie 5 osobowy :(
~Piotrek
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
Rewelacja choć... przy maksymalnie odsuniętych przednich fotelach miejsca na nogi z tyłu mogło by być więcej ale nie panuje żadna ciasnota. Moje zdanie o przestrzennym wnętrzu we w123 zburzyło AUDI 100 "cygaro" w tym audi to jest salon z kominkiem a Mercedes to salon bez kominka:)
~saganov
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
Tutaj najwiekszy plus. Jestem osoba doscy sporawa 2m wzrostu, 130kg wagi i lubie miec przestrzen. Pod takim katem wybieralem auto i musze przyznac ze z wyboru jestem zadowolony. Z tylu co prawda nigdy nei jezdzilem, ale zaden z pasazerow nie narzekal wiec chyba tez jest OK.
~Mesio78
Sedan 2.0 D 60KM 44kW
Zarowno przestrzeń dla kierowcy jak i pasazerów jest duża. Z przodu i z tyłu jest wygodnie i można wygodnie podróżować tym autem. Podróżujący nie ściskają się. Dużo miejsca na nogi. Podróż w dalekie trasy to sama przyjemność:)
~kie0312@etbu.edu
Sedan 2.4 D 72KM 53kW
Bardzo dużo miejsca. Wszędzie. Do bagażnika wejdzie np. rower górski złożony i pare plecaków, w pionie stanie karnister 25l (i zamkniesz klapę), narty dł. 168cm, wkładane pojedynczo. Jeszcze nie było tak żebym miał pełen bagażnik.
~123go
Sedan 2.0 D 55KM 40kW
Przestrzeni jest dość sporo, w końcu to limuzyna, klasy średniej ale jednak, po odsunięciu przednich foteli na max z przodu można wyprostować nogi, wciąż jest z tyłu wystarczająco dużo miejsca dla osoby 185cm
Dziennik kosztów dla Mercedes W123 Sedan
9,2
~voytek
Sedan 2.0 D 55KM 40kW
Przestrzeń na głowę jak i na nogi zarówno z przodu jak i z tyłu jest wystarczająca dla 4 większych osób, szerokość auta również jest wystarczająca i pasażerowie nie stykają się ramionami.
Mercedes W123 Sedan