Oceny Mercedes W124 Sedan 2.3 132KM 97kW 1985-1993

Mercedes W124 Sedan 2.3 132KM 97kW 1985-1993 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mercedes W124 Sedan 2.3 132KM 97kW 1985-1993

~DonVittorio
Sedan 2.3 132KM 97kW
Jeśliby pominąć instalację gazową to MB 124 jest całkiem fajnym autem zwłaszcza z automatyczną skrzynia biegów ktora jest perfekcyjna. Fajnie sie jeździ benzynką o pojemności 2300 a juz bajka to 2600. Ceny części jak na merola całkiem przyzwoite i dostępne.
~NaCiebieKolej
Sedan 2.3 132KM 97kW
Duże, bezawaryjne, klasyczne, dobrze wyposażone, wygodne auto. Koszty eksploatacji na akceptowalnym poziomie. Mam jasną welurowa tapicerkę która w ciepłe dni nie nagrzewa się tak jak ciemne, do tego ciemnobłekitny kolor, jeszcze nie spotkałem osoby, której nie podobałoby się to auto. Ostatni prawdziwy mercedes w całości robiony przez niemców, czyli nie ma korozji i wszystko działa bez hałasów.
~pwsc@vp.pl
Sedan 2.3 132KM 97kW
Tak jak pisałem-auto ogólnie ok,ale nie jest dla biedaków.Przed kupnem trzeba dokładnie sprawdzić wiele rzeczy-zwłaszcza typowych,które potem szwankuja.Silnika 2,3-zdecydowanie go nie polecam auto jest słabe,nie mówiąc o tym,ze ta stara konstrukcja nie jest wzorem kultury i niezawodności.Generalnie nie kupiłbym tego autoa z silnikiem mniejszym niż 3,0 (jazda jest zaje**sta). W razie pytan proszę pisać-jeśli będę miał czas odpowiem.A mam to...
3,4
~pwsc@vp.pl
4,1
~milek
Sedan 2.3 132KM 97kW
Auto jak na swoje lata wciaz mnie zachwyca. Z ciemnymi szybami, ciekawym felunkiem, ponadczasowa linia nadwozia tego kultowego juz samochodu wciaz przyciaga wzrok przechodniow. Mercedes w124 to jakby nie patrzec ostatni niezawodny samochod spod znaku gwiazdy!
~dex007
Sedan 2.3 132KM 97kW
bezawaryjny , wygodny , bdb blacha i lakier jak nowy, jak na 19 lat wszystko ma sprawne, i tak ma od 4 lat!!! oprócz podstawowych przeglądów wymieniłem w nim amory,parę gałek 1 sworzeń ale to normalne przy naszych drogach.
~Rafał
Sedan 2.3 132KM 97kW
Auto bezawaryjne . Przez kilka lat zepsuła się tylko pompa wodna ( zaczęła cieknąć, klima się rozszczelniła ( ale to normalne ), ogranicznik drzwi przednich pękł , tak jak i sprężyna w bagażniku.Bardzo lubię to auto. Choć nieco pali , na trasie ok 9 w mieście 12.Powinien nieco mniej. Dodam ,że jeżdzę na syntetyku dbam o przeglądy techniczne. Polecam to auto.
~Majzel
Sedan 2.3 132KM 97kW
najleprzy pojazd jaki se mozna wymazyc za ta kase nic ponad merca silnik 230E mocny i ekonomiczny czesci jesli ich potzeba a to zadkosc sa tanie, auto mało wymagajace a mozna od niego wiele oczekiwac i nie zawiedzie.
3,2
~PETER 1
Sedan 2.3 132KM 97kW
MERCEDES 124 260E.JESTEM ZADOWOLONY Z ZAKUPU WLASNIE TEGO MODELU.JEZDZE JUZ DWA LATA I ZADNYCH WAD.TYLKO ZASTANAWIAM SIE CZY NIE WARTO BYLO BY ZAMATOWAC DO NIEGO "gazu"???I JAKA INSTALACJE NAJLEPIEJ BY BYLO,SLYSZALEM ZE DOBRA JEST BRC.PROSZE O RADE Z TYM GAZEM.BO NIECHCE ZA ROK DAWAC SILNIKA DO MECHANIKA!!!!Z GORY DZIEKUJE.POZDRAWIAM WSZYSTKICH
~banas7@op.pl
Sedan 2.3 132KM 97kW
Wersja W 124 200 CE"Italia",nigdy z tym silnikiem(M102...,8V) nie występował na inne kraje Europy-(5921 sztuk!!!),pełne wyposażenie a silnik tylko 2000cm3,-to auto już jest poszukiwane przez miłosników:-)).Pozdrawiam.
Mercedes W124 Sedan