Oceny Mercedes W124 Sedan 2.5 TD 126KM 93kW 1988-1995

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Mercedes W124 Sedan 2.5 TD 126KM 93kW 1988-1995

~Baleron
Sedan 2.5 TD 126KM 93kW
Samochód jest swietny , wart wydanych pieniedzy ( kosztował mnie ponad 30 tys. ) , drugiego tak trwałego , wygodnego i przyjemnego samochodu nie ma. Dawniej podziwiałem Mercedesa , dzis to dla mnie szmelc. Produkują samochody co ptawda wygodne , ładne , ale nic poza tym nie oferują , wiec żal by mi było wydać ok. 200 tys po to , zeby sąsiad widział. Jak kiedyś mój \"baleron\" zaniemoze , przerzucę sie na Opla ( miałem kiedys Rekorda i...
~Wojtek
Sedan 2.5 TD 126KM 93kW
Po co ludzie gniotą się w nowych, małych autkach, gdzie za wszelkie dodatki trzeba słono dopłacić. Tutaj jest wszystko w standarcie (np: dwustrefowa klima, poduszki pow., ogrzewany płyn i dysze spryskiwaczy, lusterka i szyby el. itp.)
~Raf
Sedan 2.5 TD 126KM 93kW
Ogólnie jestem zadowolony, wole takie auto niż nowe ale małe. Jeżeli kupić to tylko zadbane. Mimo dużego przebiegu, myslę że jeszcze pojeżdżę bez większych problemów. Tak na marginesie, kiepskie światła przednie. Mam także corsę c i światła rewelacja w porównaniu do tego staruszka.
~Krzysztof z pomorskiego
Sedan 2.5 TD 126KM 93kW
Mimo tego zaworu i wysokiego AC nie mogę -chcąc być obiektywny- postawić innej oceny. Kto ma taki samochód wie , że jazda nim jest naprawdę przyjemnością. Można wybrać się w każdą trasę bez "duszy na ramieniu". Mój egzemplarz ma wszystko prócz szyberdacha. Czarny lakier trochę już jakby tracił ten fabryczny połysk, ale to drobnostka.
~Niki
Sedan 2.5 TD 126KM 93kW
zapomniałem dodać , że jak kupiłem to autko mimo , że jest stare ( 94 ) , to moi sąsiedzi byli nim tak" zachwyceni" że napisali donos do urzędu skarbowego i byłem wzywany na wyjaśnienia skąd miałem tyyyyyyyle pieniędzy na samochód . Chyba nie mają pojęcia o cenach aut ale ciesze się , że mój samochód robi jeszcze takie wrażenie na ludziach . Ciekawe czy ktoś ma podobne doświadczenia ?
~michael merc 2.5td
Sedan 2.5 TD 126KM 93kW
perfekcyjne wykonanie karzdego elementu tego auta. kocham te auta jestem ich fanatykiem bez gwiazdy nie ma jazdy
Dziennik kosztów dla Mercedes W124 Sedan 2.5 TD 126KM 93kW
7,8
~taksiarz
Sedan 2.5 TD 126KM 93kW
Auto stare, cenowo bardzo latwo dostepne. Po zakupie trzeba sie do niego przyzwyczaic, bo szybko samochodu sie nie zmieni. TLKO LAC PALIWO I ROBIC KILOMETRY!!!!!
~KWAS
Sedan 2.5 TD 126KM 93kW
miałem już kilka aut to jest najstarsze ale z żadnego nie byłem tak zadowolony
~wojtas
Sedan 2.5 TD 126KM 93kW
jedno z najlepszych aut jakie kiedykolwiek wyprodukowano i niestety szkoda że już go nie produkują ale mimo swoich lat jest o wiele lepszy niż nowe plastiki prosto z salonu
~elvis78
Sedan 2.5 TD 126KM 93kW
Najlepsze osobowe auto na świecie. Miałem do dyspozycji o ok. 8 lat młodsze roczniki innych marek, ale jak to mówią bez gwiazdy nie ma jazdy!
Mercedes W124 Sedan