Oceny Mercedes W124 Sedan 3.0 TD 147KM 108kW 1985-1995

Mercedes W124 Sedan 3.0 TD 147KM 108kW 1985-1995 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mercedes W124 Sedan 3.0 TD 147KM 108kW 1985-1995

~Niki
Sedan 3.0 TD 147KM 108kW
jeżdże na automacie starą E klasą 94 r. 3 lity turbo diesel . Z tego rmodelu jest to najmocniejszy silnik z diesla . Skrzynia radzi sobie doskonale i nie ma problemów z przyspieszeniem a przy okazji jaka wygoda . Wadą tego modelu jest duże zużycie paliwa - 9 l /100 . Ale komfort jazdy można porównać chyba tylko z lexusem - chodzi mi tu w szczególności o zawieszenie . Poza tym ma klime - super na upały i tempomat ale szczerze mówiąc...
3,8
~grześ krakow
Sedan 3.0 TD 147KM 108kW
mercedes 300 td w pelnej opcj !!!!!!!!!!!!!!!!! klima podgrzewane lusterka,spryskiwacze,fotele,plyn do spryskiwaczy jest wszystko co trzeba ! i szkoda tylko ze ma wpis 1993 ! ale nie ma rozy bez kolcow ! prawda !!!! jest to godny polecenia samochod !!
~sojeft
Sedan 3.0 TD 147KM 108kW
jestem młodym kierowcą...mam 23 lata...w swoim krótkim życiu miałem 2 maluchy i 1 mercedesa w123. teraz mam w124. zdecydowanie bez obsługowy samochód. po prostu wsiadam i jadę. trzeba pamiętać o jednym: to nie jest samochód sportowy. jego miękkie zawieszenie może trochę przestraszyć kiedy pokonamy jakiś zakręt dość ostro, podobnie hamulce...wyhamować takie bydle nie jest rzeczą prostą...jednak całość mojej oceny to zdecydowanie 5 :)
~zielonka @@@@@
Sedan 3.0 TD 147KM 108kW
największa zaleta to brak awarii, o samochód wogóle nie dbam, nic w niego nie inwestuje, czesci eksploatacyjne wymieniam gdy jest to juz na serio konieczne. Samochód uzytkowo doskonały. Nowe merce (czyli od 1996 w góre) potrafią byc awaryjne ale jak sie o nie dba i serwisuje tak jak powinno to też długo posłużą (ale np nowa E klasa nawet jak serwisowana to sie czesto jebie)
~ptr77@konto.pl
Sedan 3.0 TD 147KM 108kW
zdecydowanie polecam ten samochód ludziom, którzy mają większą rodzinę lub chcą coś przewozić. stosunkowo niska awaryjność oraz niewygórowane ceny napraw i ogromna przestrzeń ładunkowa, którą auto oferuje to wielki plus.
~MB 300TD Turbo 4 matic
Sedan 3.0 TD 147KM 108kW
podsumowując 4matica kupiłem przypadkiem jest tzw full opcja klima itd zrobiłem nim prawie 100tys.km i dalej sobie jeżdzę. Naprawdę polecam jak ktoś jeżdzi dużo w trudnych warunkach i z przyczepką, dojazdy zimą do posesji itd to autko jest super atomatycznie załącza się napęd na przód, blokują mosty i MB4matic na podwyższonym zawieszeniu idzie jak czołg, jak się nie przyzwyczaisz to az trudno uwierzyć
~WStrykowski@op.pl
Sedan 3.0 TD 147KM 108kW
mercedes jest limuzyną i jak na limuzynę przystało jest trwała i niezawodna. jest troche droga w utrzymaniu ale zato oszczędzamy na naprawach - on się nie psuję. 3 litrowy silnik pracuję cicho i bez zarzutów. jest dosyć oszczędny ale i ociężały - diesel.
~ANDRZEJ
Sedan 3.0 TD 147KM 108kW
JAK JEST GWIAZDA TO JEST JAZDA!!!!!!!!!OBECNIE POSIADANEGO 124 ROZEBRAŁEM DO OSTATNIEJ NAKRĘTKI,WSZYSTKO ZWERYFIKOWAŁEM,CO TRZEBA NAPRAWIŁEM,WNĘTRZE WYPRAŁEM (zmienione na jasne-kolor stalowy),ZLECIŁEM PROFESJONALNE LAKIEROWANIE(piękna granatowa perła),CAŁOŚCI DOPEŁNIŁ LIFTING NA MODEL 1992.NAPRAWDĘ ŁADNE AUTO
~minipk@tenbit.pl
Sedan 3.0 TD 147KM 108kW
najpoważniesza awaria jaką miałem to było złapanie gumy;))) a poza tym niemogę nażekać, niebyłem na początku przekonany do kupna tak starego auta, ale teraz wiem(mam go już rok), że to był dobry zakup. Wiem, że mogę tym autem w każdym momęcie jechać w każdą trasę i nic sie nie zepsuje.
~Szymon_Rbk
Sedan 3.0 TD 147KM 108kW
Wielkie wygodne i niezniszczalne auto. Kwintesencja niemieckiego podejścia do motoryzacji
Mercedes W124 Sedan