Lista ocen Mini Clubman F54 (6) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kuba
Kombi 2.0 D 190KM 140kW
Moje ostatnie 5 aut to BMW 3, 4 i 5. Lubię auta producenta bawarskiego ale tym razem chciałem coś innego, mniejszego, trochę tańszego ale żeby nie tracił tego co miałem w BMW. MINI nie jest idealnym autem ale ma większość czego chciałem. NIe lubię aut nudnych, takich bez duszy. MINI to ma i za każdym razem kiedy nim jadę daje tzw rogala na buzi :). Czyli podsumowując ten punkt - jest wart swojej ceny prawie w 100%.
~Mateusz
Kombi 2.0 192KM 141kW
Raczej słaby. Gdyby nie silnik zdecydowanie kierowalbym swoje kroki chociażby w kierunku Audi S3, które biję to auto na glowe pod kątem systemów i wykończenia. Mini jest strasznie nierówne. Wiele elementów nawet nie stało koło premium, ale część rzeczy jest bardzo dobra. Cena nie jest w ogóle uzasadniona.
~sweetspot
Kombi 2.0 192KM 141kW
Auto zdecydowanie zbyt drogie podłóg tego, co realnie oferuje. Na szczęście jakość wnętrza, niebanalny design i image rekompensują poczucie rozboju w biały dzień :)
~MW
Kombi 1.5 102KM 75kW
MINI nie jest tanie jak na swój segment ale wiedziałem o tym przed zakupem i zaakceptowałem. Ważne, że żona jest zadowolona :-)
~tomasz
Kombi 2.0 192KM 141kW
Moj egzemplarz stal 160tys. Design, jakosc, prowadzenie, utrata wartosci, usmiech - dobry interes wg. mnie.
~Adamek
Kombi 2.0 192KM 141kW
Uważam stosunek jakości do ceny pojazdu za jak najbardziej bardzo dobry.