Oceny Mini Mini R50 1.6 116KM 85kW 2001-2006

Mini Mini R50 1.6 116KM 85kW 2001-2006 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mini Mini R50 1.6 116KM 85kW 2001-2006

~pusia
Hatchback 3d 1.6 116KM 85kW
Najbardziej niepraktyczny samochód, za mały na zakupy, czy długą podróż, ale jakże uroczy... Jak biżuteria Spodobał mi się kolor. Stonowany, bez kolorowych pasów, taki dla starszej pani-dla mnie. Stabilny, jakbym jeździła na szynach, doskonale trzyma się drogi, zwłaszcza na zakrętach, nie czuję podmuchu mijanych TIRów, bardzo bezpieczny w zaspach śnieżnych, ma zapas mocy, co daje poczucie bezpieczeństwa. Polecam muzykę Czajkowskiego, żeby...
~gucio
Hatchback 3d 1.6 116KM 85kW
to jest auto które nie da się nie polubić. Wsiadając do tego samochodu trzeba się liczyć z zachorowaniem na niego i i chęcią natychmiastowego posiadania go:) no i według mnie marka:) MINI to jest coś bardziej unikatowego niż najdroższe modele mercedesów
~dp
Hatchback 3d 1.6 116KM 85kW
Mini kocha sie jak dziecko - mozna wybaczyc nawet male niedoskonalosci. Auto sprawia ogromna frajde podczas jazdy i wyroznia sie wsrod szarzyzny. Uwielbiam to auto tak bardzo ze zabieram je z Anglii do Belgii gdzie sie przeprowadzam na jesieni - nie przeszkadza mi nawet to ze ma kierownice po prawej stronie. Mini to Mini. Jezeli chcecie miec auto ktore bedziecie uwielbiac to sie nie zastanawiajcie; jezeli chcecie jezdzic z punktu A do punktu B...
~tomboh@op.pl
Hatchback 3d 1.6 116KM 85kW
Samochodzik oprócz świetnego wyglądu niesamowicie sie prowadzi. Sprawia wrazenie przyklejonego do drogi. Troche duzo pali jak na takiego malca ale dynamiczna jazda kosztuje. Jeśli ktoś umie jeździć i sprawia mu to frajdę bedzie wniebowzięty. Super na poznanie nowej dziewczyny :-)
~mufa
Hatchback 3d 1.6 116KM 85kW
Zakochalam sie w ksztaltach , pieknych oczach , kolorach - paskach , zegarach - jest to moja pierewsza wielka milosc .
~MatŚ
Hatchback 3d 1.6 116KM 85kW
Świetne auto dla ekscentryka, wyróżnia się z tłumu;-) Jeżeli się o nie dba i nie katuje posłuży naprawdę długo. Polecam i kupiłbym jeszcze raz. Wsiądź, przejedź się i zakochaj;-)

Usterki Mini Mini R50

Mini Mini R50 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~MagdalenaK
Hatchback 3d 1.6 116KM 85kW
Fantastyczny samochodzik dla osób, które chcą poczuć konie pod maską (biorąc pod uwagę masę auta i układ jezdny), a także dla tych, którzy troszkę chcą się wyróżnić z tłumu :)
~MiniDemolka
Hatchback 3d 1.6 116KM 85kW
Rewelacyjnie trzyma się drogi, zakręty to jego żywioł, taki gokart na drodze :)
~maszydlo
Hatchback 3d 1.6 116KM 85kW
Rewelacja. Gorąco polecam każdemu \"miniholikowi\" :)
~beabs
Hatchback 3d 1.6 116KM 85kW
myslę, że wszyscy właściciele MINI nie wybierają tutaj innej opinii :)