Ocena kierowcy - Mini Mini R50

Przemo340@poczta.onet.pl, 16 lat temu
Silnik 1.6 S 163KM 120kW
Rok produkcji 2002
Mini Mini R50 1.6 S 163KM 120kW 2002-2004 - Oceń swoje auto
Ogólnie autrko jest super jesli ktos nie ma rodziny do wozenia gdyby jeszcze miękciejsze zawieszenie i lepsze spalanie to by nic wiecej do szczescia nie bylo potrzebne, moc wystarczajaca od 0-100 7,5 sek na autostradzie we francji jechalem 220km/g i to byl max.
nie mam zadnych zarzutów bardzo dobrze, chociaz na autostradach diesle na nizszych biegach sie szybciej rozpedzaja a ja musze przełączyć na wyzszy zeby mu dorównać ale to zasluga wysokiego momentu obr.
bez zarzutów chociaż te przełożenia mogly by być krótsze
na równych drogach super i trzymanie na zakrętach też ale na polskich drogach to niezezpiecznie odczuwa sie kazdą nierowność dziurę za twardę zawieszenie na polskie drogi
bez zastrzeżeń
wszystko pod ręką
bez problemów szybko sie nagrzewa i szybko schladza chociaż mialem okazje porównania klimatyzacji do peugeota 206 i klima lepiej chlodzila
dla pasażerów z przodu bardzo wygodnie dużo miejsca jak na takie maleństwo ale z tylu nie polecam dalszych podrozy malo miejsca na nogi a przede wszystkim dla wyzszych osob i żle sie wsiada/wysiada, ale da sie podrozowac
bez zarzutów niespotykany odglos silnika super
jest to sportowy samochód to musi palic ale jak na taką pojemność to za duzo na trasie przy 150km/g 10l w miescie 13l i wiecej, pali jak bmw 3.0 beznyna
ma swoja cene nie malą ale jest tego wart
przerwany przewód od wstecznego swiatła poza tym dobrze
mialem problem z jednym z ksenonów przestal dzialać serwis zaplacil za nowy ja zaplacilem tylko za robocizne mialem wazny jeszcze pakiet TLC

Usterki Mini Mini R50

Mini Mini R50 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu