Oceny Mini Mini II

Silniki Diesla Mini Mini II

Najnowsze oceny Mini Mini II

~Montechris
Mini Mini II
samochodzik dobrze wykonany , wszystko trzyma się ładnie jak wewnątrz tak na zewnątrz, ogólnie samochód żony ale daje świetną frajdę z jazdy, od czasu do czasu zabieram go na tor i tam dopiero wiesz dlaczego jest taki drogi i tam dopiero czuć rękę BMW nie jest to samochód dla rodziny ale w 3 osoby podróżuje się wygodnie , samochodzik na pierwszy rzut oka przypomina starą syrenkę i wyróżnia się z tłumu ale całkiem miło jest czasami podjąć...
~Picek
Mini Mini II
Jeżeli osoba kupująca to auto jest przygotowana na to, że będzie jeździć tylko po mieście, a ewentualne trasy będzie pokonywać samotnie, bądź we dwójkę, to nie ma lepszego auta. Jest szybkie, dynamiczne, bardzo dobrze się prowadzi i daje dużo radości. Do tego wszystkiego w wersji 1.6 120KM, pali niedużo benzyny. To idealne auto do miasta. Jest stylowe i wszędzie się zmieści. Dobrze się nim manewruje na parkingach. Jest świetnie wykonane z...
~Maxx
Hatchback 1.6 i 16V Turbo 175KM 129kW
Mini Mini II
Mini cooper S 184KM z 2013r . Rewelacyjny wygląd, prowadzenie oraz jakość. Samochód raczej dla jednej osoby, pasażer bardzo cierpi z powodu przeciążeń. Tryb sport uzależnia. Wygląd ponadczasowy, za 20 lat nadal będzie piękny.
~Marek B.
Mini Mini II
Rewelacyjne lifestyle\'owe auto, bardzo ładnie się prezentuje i rzuca w oczy - jak się staje na światłach to zawsze się ktoś obejrzy i uśmiechnie. Rewelacyjne prowadzenie i dynamiczny silnik, naprawdę wielka przyjemność z jazdy. Jednak nie jest to auto rodzinne. Mi w międzyczasie urodziło się dziecko i niestety muszę zmienić na większe (jakby ktoś był zainteresowany moim egzemplarzem to zachęcam do kupna: http://www.mini.codeline.pl/)
~ewa
Mini Mini II
Genialne małe autko z diabłem pod maską. Wiadomo po co jest pedał gazu, wystarczy lekko docisnąć a wyrywa fotel spod tyłka. Ogromna przyjemność z jazdy. MINI nie ocenia się w kategorii ekonomiczny czy nie. MINI po prostu się ma i nim cieszy.
~Szymon
Hatchback 1.6 TD 110KM 81kW
Mini Mini II
Bez wątpienia wspaniałe auto. Rewelacyjny samochód. Drogi ale wspaniały. Można się w nim zakochać. Za każdym razem gdy do niego wsiadam to się uśmiecham :) Czuję się w nim wesoło zrelaksowany i naprawdę polecam je wszystkim którzy mogą na taki wydatek sobie pozwolić :) Boski silnik, skrzynia i zawieszenie. Nie wspomniałem o systemie audio (mam wersję podstawową ale gra lepiej niż myślałem:)
Hatchback 1.6 i 16V Turbo 175KM 129kW
Mini Mini II
Auto jak dla mnie doskonałe. To co chciałem: moc z niewielkiej pojemnosci, szyby bezramkowe, idealna trakcja (wielowahaczowy tył, dyfer), biksenon, tempomat, automatyczne światła, czujniki deszczu i samosciemniające lustra, bezramkowe szyby, skóry, czujniki ciśnienia, klocków czy temperatury- oraz cała masa wyposażenia niespotykana w tej klasie aut. Troszkę zrywny przy ostrym starcie na sliskim- ale to przecież przedni napęd.
Mini Mini II
Bajeczny samochód dla lubiacych bardziej dynamiczną jazdę. Nie widziałem gdzie to można zaznaczyć ale z jedną rzeczą to BMW dało ciała..... mianowicie dzwięk zamykania drzwi jest po prostu beznadziejny. Acha, i jeszcze plastiki poniżej konsoli trawde i liche, szkoda oszczędność marna a wrażenie okropne....
~Krzysiek
Hatchback Facelifting 1.6 184KM 135kW
Mini Mini II
Świetne auto do dynamicznej miejskiej jazdy, daje radość z jazdy i niesamowitą przyczepność, niestety, kosztem komfortu podróży (twarde zawieszenie)
~Adrian
Hatchback Facelifting 1.6 184KM 135kW
Mini Mini II
Ekonomiczne auto o świetnym przyspieszeniu. Idealne do jazdy na krótkich odcinkach po mieście i raczej po równych drogach bo nieco trzęsie to sztywne zawiesżenie na ńierównościach.