Lista ocen Mitsubishi ASX (125) - Bezawaryjność (drobiazgi)

~Marie
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Wykończenie i japońskie drobiazgi przypominają programy \"ZRÓB TO SAM\" Uszczelki na drzwiach , jakby przyciąć je samemu , z metra, nożyczkami, zrobić dziurki i nałożyć na plastikowe białe !!! zaczepy. Wlot do zbiornika z płynem do spryskiwaczy szyb , tak delikatny ,że ma się wrażenie , iż za chwilę sie oberwie. Akumulator , ciekawostka, można wyjąć dopiero po wymontowaniu paru elementów z komory silnika , ponieważ projektant auta zabudował...
~Olo
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Jak na razie nic się nie zepsuło. I mam nadzieję, że tak będzie do końca. Jedyne co mnie denerwuje to Bluetooth w radiu. Muszę telefon podłączać dopiero po włączeniu silnika, inaczej mam ciągłe przerwy w połączeniu z telefonem. Producent twierdzi, że jest nowsza wersja oprogramowania do radia. Pojadę na pierwszy przegląd to powiem żeby wgrali i zobaczymy czy coś się zmieni.
~Łukasz
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Jak na razie nic. Ostatnio byłem wezwany do ASO na akcję przywoławczą. Wgranie nowego softu, wymiana mechanizmu wycieraczek. Po wizycie mniej pali. A wycieraczki działają. Przedtem z resztą też działały. Ale to miłe, że pamiętają o kliencie.
~Tomek67
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Na razie wszystko gra i jeździ.Troche irytują drobne rzeczy takie jak kluczyk który się nie składa,nieoświetlone przyciski opuszczania szyb,wykładzina z tyłu na podłodze niezbyt solidnie zamontowana
~Artur
SUV Facelifting 1.8 150KM 110kW
Po 80tyś km. na razie tylko lekkie skrzypienie lewarka zmiany biegów oraz wymiana jednego z amortyzatorów (działał poprawnie ale wyciekło z niego odrobinę oleju, wymieniono na gwarancji)
~Krystianmarek
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Bez usterek. Na pochwałę zasługują zastosowane plastiki zderzaków. Są elastyczne. Nie pękają. Przy astrze miałem z tym problemy. Wystarczał kontakt z zaspą i zderzaki w częściach. Azjata tu się popisał.
~kaisanab
SUV Facelifting 1.8 150KM 110kW
Było kilka "pierdółek" które zostały skutecznie rozwiązane w serwisie, m.in. skrzypiąca dźwignia zmiany biegów, trzeszczące plastiki przy szklanym dachu, trzaski przy kręceniu kierownicą.
~Adam
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Narazie brak ale czasem coś potrafi dziwnie zaskrzypieć spod plastików...lakier niestety bardzo miękki-przy klamkach już wiele małych rysek od paznokci!Raz za szybko przekręcony kluczyk i problem z odpaleniem!
~wlasciciel
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
jakas blaszka od tlumika (chyba) delikatnie rezonuje - na postoju slychac; nie przejmowalem sie tym, aby ja uciszyc; minimalnie rezonuje cos w prawych drzwiach; zupenie nie przeszkadzaja

Usterki Mitsubishi ASX

Mitsubishi ASX – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Najnowsze usterki
Mr.
Mr.
@@KXeEm
~Michał
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Jak dotąd nie mam wielkich zastrzeżeń. U mnie wysiedziany był boczek fotela kierowcy, prawdopodobnie od wysiadania bo zjeżdża się po nim d...pą, koszt naprawy u tapicera 300 zł.
Mitsubishi ASX