Lista ocen Mitsubishi ASX (136) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

~potencjalny nabywca
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Przy tym rozstawie osi,bardzo ciasny.Z przodu mało miejsca na nogi,a przy cofniętym fotelu na tylnej kanapie miejsca wystarcza tylko dla dzieci.Jest w nim tyle miejsca co w suzuki SX4 (o 17cm mniejszym rozstawie osi). Przy właśćiwych założeniach można było zmniejszyć ogromną komorę silnika zachowując bezpieczną strefę zgniotu. Gdyby bagażnik był o 5cm cofnięty zachowałby pełną funkcjonalność. W ten sposób można by powiękrzyć przestrzeń...
~Ptaku_94
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
To akurat największe zaskoczenie i zaletą tego auta (zaraz obok bezawaryjnosci). Przy swoich kompatkowych wymiarach (430 cm długości) ja, mając 198 cm wzrostu mieszczę się sam za sobą (fakt, trochę z tyłu brakuje miejsca nad głową, ale na krótki dystans mogę jak najbardziej jechać). Bagażnik również wystarcza na spakowanie 4 osob na weekendowy wyjazd nad jezioro :) Tutaj ogromny plus!
~crowback
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
myślałem że dobrze, po ostatniej podróży dla mnie przeciętnie, za kierownicą średnio, jak ktoś dorosły siedzi z tyłu z przodu nie ma rewelacji też, siedzi się dziwnie prosto, zwłaszcza z tyłu, pasażerów bolał kręgosłup po dłuższej jeździe, układali się i nie mogli zająć wygodnej pozycji, ogólnie chyba jednak ciasno, zwłaszcza na 4 osoby dorosłe (albo kombi albo większy SUV) inaczej nie polecam
~Arek
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Gdyby uszczknąć trochę niewykorzystanej przestrzeni pod maską, przestrzeń przedziału pasażerskiego zdecydowanie by na tym zyskała. W moim przypadku poruszam się w zdecydowanej większości we 2 osoby, więc nie ma problemu, ale w przypadku jazdy na tylnych siedzeniach osób wysokich, trzeba przesunąć do przodu fotele przednie i trochę tej przestrzeni zaczyna brakować
~wlasciciel
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
jak to w aucie tej klasy - z tylu 3 foteliki wchodza na styk; 3 grubasy juz na dluzsza mete mialyby kiepsko; fotele wysoko = wygodnie dla nog na dlugie trasy; plecy w przednich dostosujesz jak chcesz, ale tylna kanapa za male pochylenie (mozna jeszcze tylko bardziej na sztorc); siedzenia twarde, ale za to wygodne na dlugie trasy; materialy znosne nie skrzypia
~owl
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Jak juz sie wpakujemy do samochodu to jest calkiem wygodnie. Znowu musze pochwalic przednie fotele ktore sa o niebo wygodniejsze od wspomnianych wyzej konkurentow. Z tylu nigdy nie siedzialem ale dzieci nie narzekaja:) Czasami przy maksymalnym podniesionym fotelu zdarza mi sie uderzyc glowa w sufit. Gdy go obnize to widok z przodu ogranicza maska.
~K
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
W porównaniu z większym bratem trochę brakuje schowków (podszybie w części środkowej i drugi przed pasażerem). W Outlanderze jest jednak więcej miejsca dla pasażerów tylnej kanapy, ale tragedii nie ma, chociaż mnie za sobą jest ciasno, nawet w porównaniu z Golfem V. Bagażnik nie jest mały, ale brak koła zapasowego w standardzie jest na naszym rynku błędem.
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Z przodu - pełen komfort, chociaż projektanci mogliby nieco zwiększyć regulację fotela kierowcy. Jazda w roli pasażera w tylnej części pojazdu jest jednak dużo mniej komfortowa - tylne fotele są dość twarde, a przy komfortowym ustawieniu foteli przednich dla pasażerów z przodu, z tyłu brakuje miejsca na nogi.

Usterki Mitsubishi ASX

Mitsubishi ASX – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu