Oceny Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW 2019-2021

Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW 2019-2021 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW 2019-2021

~Sławek
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Poprzednio jeździłem Mitsubishi ASX z silnikiem 1.6 wersja Invite. W listopadzie zmieniłem na ASX z silnikiem 2.0. Różnica jest znacząca. Większy moment obrotowy i moc dają temu autu nowy wymiar. Może tylko brak 6 biegu. Jednak w jeździe codziennej na krótkich dystansach i z pominięciem dróg ekspresowych 5 biegowa skrzynia wystarcza. Auto w porównaniu z poprzednią wersją zbiera się żwawo praktycznie bez szczególnego dodawania gazu. Różnica...
~Tusout
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Solidny samochód, bez "buzerów-bajerów" i innych modnych "must have" za które trzeba słono płacić. Ma wszystko co jest potrzebne do wydonego podróżowania. Silnik jak najbardziej ok, 150KM spokojnie wystarcza do jazdy w miescie czy w trasie. Podobnie skrzyna biegów (CVT), krótko - dla mnie super. Jeśli ktoś spodziewa się sportowcyh emocji jak z EVO to bedzie mocno zawiedziony...CVT to nie demon predkości, tu liczy się na wygoda i komfort.
~Michał
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Proste wozidło do powolnego toczenia się. Ze skrzynią CVT nie da się jeździć dynamicznie, może lepiej z manualną. Słabo wykonane wnętrze - materiały budżetowe choć nie trzeszczą, polotu zero. Nie jest to złe auto, ale jest bardzo nijakie.
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Auto świetne w tym przedziale cenowym, nie ma przepychu nowej technologii, auto nie ma wielu niepotrzebnych do życia funkcji typu podgrzewana kierownica, masowane fotele, toster w schowku ( :D ) itd., za to prowadzi się dobrze, jest niezawodne, ładne i ekonomiczne.

Usterki Mitsubishi ASX I

Mitsubishi ASX I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Najnowsze usterki
Mr.
Mr.
@@KXeEm
~Filip
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Zaskakujące wysokiej jakości wykonanie. Silnik daje radę. Bardzo wygodny łatwy w prowadzeniu . Jestem zwolennikiem sprawdzonych rozwiązań i to otrzymałem. Żona przesiadła się z mercedesa clk i jest zachwycona ja też
~Marcin
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Świetny samochód, warto kupić. Bardzo dobra cena, wygodne fotele, świetny wolnossący benzyniak daje sobie spokojnie radę na autostradzie, szybko reaguje na wdepnięcie pedału gazu, rodzina zadowolona z zakupu, jechaliśmy na wakacje około 650km, auto niezawodne. Polecam
~Tomek67
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Wybieralem długo i wiedziałem na co się pisze.Chcialem auto którym długo i spokojnie pojeżdżę.Mam nadzieję że tak właśnie będzie.Konkurencja była silna a wybór trudny,jednak silnik,cena,obsługa w salonie opinie z netu sprawiły że zdecydowałem się na Asx
~Mitsutrzydiamenty
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Drugie mitsu w domu. Pierwszy był Lancer sportback. ASX daje frajdę z użytkowania. Jestem zwolennikiem sprawdzonych rozwiązań i po zajęciu miejsca kierowcy w aucie u dilera, uznałem, że jazda próbna nie będzie potrzebna. Poczułem się poprostu jak w domu. Jako potwierdzenie słusznego wyboru, muszę powiedzieć, że na siłę szukam powodów do jazdy tym autem.
Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 2019