Ocena kierowcy - Mitsubishi ASX I SUV

Silnik 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Rok produkcji 2014
Mitsubishi ASX I SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW 2010-2013 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu
Inne : Jakość obsługi w ASO ogólnie, słaby punkt.
Ogólnie świetnie. 150kM mocy i ponad 320 Nm moment gwarantują przyzwoite zachowanie.
Diesel pracuje niezawodnie. Startuje perfekcyjnie. Napisał bym coś więcej ale nie zaglądałem do środka nie rozbierałem go na części. Pracuje cicho.
Lekka obniżka bo lewarek ręcznej zmiany biegów nie jest zbyt przyjemny w obsłudze.
Perfekcyjny. Gdy nawigacja skierowała mnie na objazd na drogi drugiej a może trzeciej jakości we mgle to ja czułem sie pewnie w tym samochodzie, doskonałe hamulce i reakcja na nacisk na pedał gazu. Samochód na krętej drodze prowadziło się Ok, bo nie jest za długi.
Na przednich siedzeniach siedzi się i widzi prawidłowo, z tyłu nie wiem. Duże boczne lusterka czynią parkowanie tyłem przyjemnym, po dwóch latach stało się dla mnie proste.
Lekka obniżka za lewarek zmiany biegów, nie lubię długich wystających prętów.
Dla mnie jest w porządku, w samochodzie nie śmierdzi ale ja nie palę papierosów. Szyby nie parują, klimatyzacja dobrze grzeje i chłodzi.
Dla mnie kierowcy i pasażera przedniego fotela jest doskonale a z tyłu i w bagażniku nie wiem nie korzystam z tych przestrzeni.
Przedział silnikowy jest wyciszony dobrze a silnik jest wytłumiony doskonale ale słyszę szum wiatru i opon.
Koszty przeglądów gwarancyjnych są płatne, części materiały eksploatacyjne olej, filtr kabinowy etc.
Dla mnie jest Ok. Dodam że nie marnuję czasu na odwiedzanie ASO między przeglądami gwarancyjnymi.
Nie było drobnych usterek.
Nie było poważnych usterek.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW [l/100km]

6,1