Ocena kierowcy - Mitsubishi Carisma Hatchback

Rok produkcji 1996
Mitsubishi Carisma Hatchback 1.6 90KM 66kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu
Zawieszenie
samochód awaryjny beznadziejnie głośny ochydne plastiki wewnątrz karoseria bardzo podatna na wgniecenia.Holenrzy robią buble po prostu.Karoseria gnije na potęgę Holendrzy nie wiedzieli chyba wtedy co to ocynk.Nie da się pochwalić tego samochodu. Non stop są jakieś usterki. To skrzynia, to zawieszenie, to nieszczelności z różnych miejsc. Nie ma tygodnia żebym coś przy nim nie robił. złom przy corsie z 88 roku choc tam blachy były gorsze. Moja siostra też ma carisme 1,6....też non stop coś się psuje. Praktycznie nie ma chwili aby coś się nie działo z tym autem, największą tragedią tego modelu jest mały komfort podczas jazdy w kabinie, skrzypia plastiki. Auto mam od dwóch lat a już mam go serdecznie dosyć. To najbardziej beznadziejne auto jakie do tej pory miałem nikomu najgorszemu wrogowi nie poleciłbym carismy z tym silnikiem to lipa na całego.Podobno Japońce robią dobre auta,ale nigdy Holendrzy.Carisma produkowana była w Szwecji i to odbiło się na jakości wykonania oszczędzali na wszystkim chyba bo po jaką cho...re dawać skrzynię renault do mitsu to absurd:/Blachy w Volvo są dużo lepsze od tej w Carismie.Nie mam powodów,żeby chwalić to auto niczym pozytywnym nie nie użekło sylwetka archaiczna i przestarzała... Mam nadzieję,że szybko uda mi się sprzedać Carisme bo za te pieniądze to lepiej kupić jakiegoś francuza niż to. I nigdy juz nie uwierzę w gadki,że Carisma to solidne auto bo to kłamstwo pod względem jakości to dno. Bardzo zraziłem się do Carismy a kiedyś to auto mnie fascynowało coż dałem się nabrać pochlebnym wówczas opiniom o niezawodności cari,ludzie przejrzyjcie na oczy Carisma to jedno z najgorszych jak nie najgorsze auto z tamtych lat. Co najgorsze kiedy miałem Golfa II to było cudowne autko w porównaniu do Carismy.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 90KM 66kW [l/100km]

9,1