Lista ocen Mitsubishi Carisma Hatchback 1.6 90KM 66kW 1996-2000 (18) - Ergonomia

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mazi
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Ergonomia jest w porządku, wszystkie przełączniki można łatwo odnaleźć. Z rzeczy których mi brakuje: na desce rozdzielczej nie ma kontrolki informującej o włączonych światłach mijania. W kraju, w którym światła służą do jazdy wtedy kiedy są one faktycznie niezbędne ta drobnostka nie ma znaczenia, za to w Polsce jednak by się taka kontrolka przydała.
~maxiking18
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Auto jest z 97 roku a więc i ergonomia nie jest skomplikowana auto jest dobrze zaprojektowane liczniki ładnie czytelne duże cyferki sterowanie nawiewem czy manualną klimą też nie sprawi nikomu problemu nawet jeśli znajomy będzie was odwoził tym autem będzie się czuł jak u siebie
~Liński Artur
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Auto ma 10 lat, a wygląd kokpitu i funkcjonalność znakomita. Ktoś napisał, że carisma w miarę lata pokazuje swoje zalety. Chyba tak jest. Wygląd środka nie sugeruje, że to auto sprzed 2000.
~bonaventura1
Hatchback 1.6 90KM 66kW
pod tym względem nie mam zastezeżeń, kiedy pierwszy raz wsiadłem wiedziałem gdzie i w jakim miejscu szukać przełączników. wszystko jest w zasięgu ręki i tak powinno być
~Marcin
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Wszystko przejrzyste , tyltko miejsce włączenia przeciwmgielnych jest umieszczone dziwnie i włączyć te przeciwmgielne trzeba się trochę nachylić
~ToTem
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Ergonomia na wysokim poziomie, wszystkie przyciski/przełączniki dobrze opisane i rozmieszczone intuicyjnie.
~szymon18051983@tlen.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Wszystko pod ręką, bardzo intuicyjnie. Tego auta nie trzeba \"się uczyć\". Wsiadasz i jedziesz.
~Dafi
Hatchback 1.6 90KM 66kW
jak na auto z 1996 ergonomia jest dobra chocia Galant (poprzednie moje auto) jest wygodniejszy
~mmccaa
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Bardzo estetyczne wnętrze, żaden plastik pomimo lat nie skrzypi.
~EGI
Hatchback 1.6 90KM 66kW
plastiki słabej jakości,w golfie było lepiej!
Mitsubishi Carisma Hatchback