Lista ocen Mitsubishi Carisma Hatchback 1.6 90KM 66kW 1996-2000 (24) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maxiking18
Hatchback 1.6 90KM 66kW
w tym dziale nie czuję się najlepiej ponieważ jestem średniego wzrostu (180cm) dlatego jeśli chodzi o miejsce to chyba przy takim wzroście odnajdę się w większości aut, za to wypowiem się na temat bagażnika pomimo że to hatchback to bez składania tylnej kanapy byłem tam w stanie zmieścić pralkę i domknąć klapę bagażnika mając jeszcze miejsce na nie małe zakupy. zaletą jest na pewno głębokość bagażnika dzięki któremu producentom tej marki udało...
~bonaventura1
Hatchback 1.6 90KM 66kW
z racji tego że to ja tylko jeżdżę carismą ciężko powiedzieć a miejscu z tyłu,ale nikt nigdy nie narzeka. Miejsce dla kierowcy jest bardzo dużo(dla pasażera obok podobnie),a dodatkowa regulacja siedziska fotela i kierownicy umożliwia zajęcie wygodnej pozycji. Fotel to prawdziwa kanapa, mając taki w domu przed tv też bym nie narzekał na niewygodę
~Mazi
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Ilość miejsca jest dobra, spokojnie wystarczy na dalekie wyjazdy w 4 osoby, jeśli się uprzeć to i w 5 osób ale może być wtedy z tyłu już trochę ciasno na szerokości. Bagażnik duży o regularnym kształcie, kanapa jak w większości podobnych samochodów dzielona i składana, można uzyskać po jej złożeniu płaską powierzchnię.
~ToTem
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Przestrzeni jest po dostatkiem, pod warunkiem że na tylnej kanapie nie zasiądzie 3 tęgich mężczyzn, plus za łatwy dostęp do bagażnika, wersja liftback.
~koza666
Hatchback 1.6 90KM 66kW
dla mnie super - 183 cm i 95 kg, żona z boku troche mniej;) nikt sie nie skarżył że mało miejsca. bagażnik bardzo duży.
~edi
Hatchback 1.6 90KM 66kW
dosyć obszernie w ekstremalnych wypadkach można w nim przenocować i nie odczuwać na drugi dzień bólu w krzyżu ;)
~Facekn Car
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Żle bo jak na takie auto to powinno być więcej miejsca a tak to w pięciu jak wsiądze to robi się ciasno.
~manio
Hatchback 1.6 90KM 66kW
wygodne fotele , z tyłu nie wiem nie jechałem ale dwie osoby napewno nie będą narzekały
~Marcin
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Z przodu tak jak powinno być, z tyłu 2 osoby będą miały wygonie, ale 3 już ciasno
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Carisma Hatchback 1.6 90KM 66kW
8,1
9,3
~mmccaa
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Niekt nie narzeka. Może jedynie kierownica trochę za wielka.
Mitsubishi Carisma Hatchback