Lista ocen Mitsubishi Carisma Hatchback 1.6 90KM 66kW 1996-2000 (25) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maxiking18
Hatchback 1.6 90KM 66kW
nie znam się zbyt dobrze na autach i nie do końca wiem jak powinien jezdzić, więc tutaj jedynie powiem że prowadził się dobrze na zakrętach zwalniałem do bezpiecznej prędkości to ciężko mi ocenić mogę jedynie powiedzieć że jest tam wiele niedociągnięć ze strony technicznej dużo pojawiających się stuków które systematycznie usuwałem a tu wciąż mnie zaskakiwało po czasie czymś nowym nie ma tu rubryki osobnej o zawieszeniu dlatego też tutaj...
~Mazi
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Sztywność zawieszenia jest wystarczająca by zachować jako taki komfort, jednak mam pewne zastrzeżenia co do tylnego zawieszenia. Otóż przy prędkościach powyżej 140 km/h ( które osiągałem oczywiście na niemieckich autostradach :) ) tył samochodu sprawia wrażenie niestabilnego, jakby się chwiał, porównując do Clio pierwszej generacji którym miałem okazje jeździć, muszę stwierdzić, że Clio przy takich prędkościach dawało dużo większą pewność...
~bonaventura1
Hatchback 1.6 90KM 66kW
carisma bardzo dobrze trzyma sie drogi, chociaż teraz jeżdżę na zimówkach 175 szerokich i czasem tracę przyczepność podczas ruszania i na zakrętach,po prostu trzeba z wyczuciem dodawać gazu w momentach kiedy jest prawdopodobne zerwanie kontaktu z podłożem. zawieszenie nie jest zestrojone zbyt miękko i daje znać o sobie na miejskich dziurawych drogach,ale nie przeszkadza to mocno w pokonywaniu km w komfortowych warunkach
~ToTem
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Auto dobrze trzyma się drogi, nawet w szybko pokonywanych zakrętach, odbywa się to jednak kosztem komfortu, wybieranie nierówności na przeciętnym poziomie. Trwałość również na średnim poziomie, i jeszcze jedną wadą jest hałas jaki dobiega z zawieszenia. Generalnie jednak daję ocenę dobrą.
~wózdrabiniasty - carisma niby japan
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Tu uwaga. Wszystko zależy od drogi. Na w miarę dobrych jest bardzo dobrze. W innym przypadku niestety lipa do kwadratu. Wymieniłem amortyzatory na kyb no i nic. Trochę lepiej, ale nadal cała bryła sie potrafi telepać.
~ozjusz
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Bardzo dobrze się trzyma na zakrętach, choć uważam że to zależy w większej mierze od amortyzatorów, im nowsze tym lepiej się trzyma. Polecam amorki do Carismy KYB - super się prowadzi na tych amorkach.
~Liński Artur
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Połączenie sportowego charakteru z komfortem. Na niemieckich autostradach - poezja. W Polsce czekam na cud... ( chciałbym PO autostradzie do cioci w Gdańsku)
~Marcin
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Przeciętnie, niby zakwalifikowano jako klasa średnia, ale ani to zawieszenie nie jest miękkie, ani twarde, nijakie
~mmccaa
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Bardzo dobrze, jedynie na strasznie polepionym asfalcie trzęsie. Na dobrych drogach jedzie jak po szynach
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Carisma Hatchback 1.6 90KM 66kW
8,1
9,3
~szymon18051983@tlen.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Dość sztywna, co przekłada się na w miarę pewne prowadzenie-to duży plus. Minus-lubi sobie pohałasować.
Mitsubishi Carisma Hatchback