Lista ocen Mitsubishi Carisma Hatchback 1.6 90KM 66kW 1996-2000 (29) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maxiking18
Hatchback 1.6 90KM 66kW
w poprzednim dziale się na ten temat wypowiedziałem, dodam że przy codziennym użytkowaniu wyciszenie jest całkiem przystępne mam tutaj na myśli jazda miasto i wypady na drogi krajowe gdzie średnia prędkość wynosi 100 km/h gdzie właśnie większość czasu spedzałem
~Marcin
Hatchback 1.6 90KM 66kW
poniżej setki jest okej, ale po przekroczeniu 100 przez szyberdach słychać szumy powietrza- dosyć głośno(może to u mnie jest coś nie tak) przy 140 jakbym miał gdzieś okno otwarte. Za to silnika poniżej 4k obrotów praktycznie nie słychać
~bonaventura1
Hatchback 1.6 90KM 66kW
cicho, wiatr nie zagłusza radia ani rozmów wewnątrz. Jadąc ok 120km/h słyszałem tylko delikatny szum opon. Dźwięk silnika dopiero dociera do środka kiedy wkręci sie go na obroty powyżej 4-5 tys, jednak nie jest szczególnie uciążliwy
~ToTem
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Wyciszenie do jakiś 100/110km/h jak najbardziej o.k. Powyżej zaczyna robić się głośno i swobodna rozmowa z pasażerami na tylnych fotelach może wymagać podniesienia głosu, ale tragedii nie ma.
~Liński Artur
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Po silniku ogromna zaleta. Na kaczych dołach tył potrafi się odezwać. To niestety nasze drogi. Świeżo sprowadzony samochód nie ma takich problemów.
~Czaki85
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Powyzej 120KM/h zaczyna słychac pęd powietrza, przy 160km/h jest bardzo głośny. Przy wiekszych obrotach słychac także silnik, ale dla mnie to muzyka dla uszu.
~mmccaa
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Dla mnie największa zaleta. Słychać opony. Kolega pytał się, gdy jechałem po trawniku, czy wyłączyłem silnik.
~Mazi
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Wyciszenie na dobrym poziomie, mniej więcej po przekroczeniu 130 km/h hałas zaczyna być nieco większy.
~snopek
Hatchback 1.6 90KM 66kW
ogolnie wiciszenie bardzo dobre , kiedys mialem dosyc duzy problem z halasem , lecz byla to wina opon
~szymon18051983@tlen.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Przy większych obrotach dość mocno słychać silnik. Przy prędkościach pęd powietrza też.
Mitsubishi Carisma Hatchback