Lista ocen Mitsubishi Carisma (425) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 702 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maxiking18
Hatchback 1.6 90KM 66kW
w tym dziale nie czuję się najlepiej ponieważ jestem średniego wzrostu (180cm) dlatego jeśli chodzi o miejsce to chyba przy takim wzroście odnajdę się w większości aut, za to wypowiem się na temat bagażnika pomimo że to hatchback to bez składania tylnej kanapy byłem tam w stanie zmieścić pralkę i domknąć klapę bagażnika mając jeszcze miejsce na nie małe zakupy. zaletą jest na pewno głębokość bagażnika dzięki któremu producentom tej marki udało...
~gorester
Hatchback 1.9 DID 102KM 75kW
W tym aucie wszystko jest na swoim miejscu i jako kierowca czuje, ze to wnetrze nie mogloby byc lepsze. Miejsca jest sporo, w trasie czesto wlaczam tempomat i moge rozluznic nogi - przestrzeni wystarcza. Wspominalem juz o podlokietniku? Jest niezastapiony! Bagaznik tez spelnia oczekiwania, wozilem juz towary wielkogabarytowe i bylem pozytywnie zaskoczony pojemnoscia. A w wakacje rozkladam tylne siedzenia i po prostu spie w bagazniku podczas...
~Poldzisław
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Tutaj naprawdę nieźle. Pasażerowie z przodu mają bardzo wygodne fotele. Dodatkowo fotel kierowcy jest regulowany w kilku płaszczyznach. Tego brakowało mi w niektórych autach. Z tyłu również, więcej miejsca niż w BMW serii 3, czy Oplu Vectrze, które należą do aut większych. Co jest nie lada wyczynem w tej klasie. Właściwie Carisme ciężko mi zaliczyć do jakiejkolwiek klasy. Umiejscowiłbym ją pomiędzy kompaktem, a klasą średnią. Jest wielkości...
~juar_78
Hatchback 1.6 i 16V 103KM 76kW
To nie jest auto średniej klasy. To nie jest konkurent dla Passata, czy Vectry,. To wyrośnięty kompakt, więc raczej porównanie w kierunku Octaci. I tutaj - w porównaniu z Octavią I nie ma się czego wstydzić! Co prawda bagażnik wyraźnie mniejszy, niż w Octavi, lecz nadal przyzwoity. Za to na tylnych fotelach - Octavia I nie ma szans! W Carismie z tyłu da się siedzieć. Wynika to z tego, że rozstaw osi w porównaniu z Octavią jest większy.
~luki19323
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Przestrzeń wystarczająca. wygodnie podróżują osoby z przodu jak i z tyłu, mam 188 cm wiec gdy wyjdę zza kierownicy i siadam z tyłu nie jest może zbyt komfortowo ale nie muszę się też gnieść. Może z zewnątrz wydaje się bardziej przestronny. trzy osoby z tyłu podróżują dość wygodnie choć na dłuższe trasy dobrze jest jak jadą dwie. Zaskakujący jest bagażnik:) w wersji liftback wymiary podobne do mondeo MKIII wiec wystarczająco duży.
~wojzi
Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
Bardzo przestronne auto. Dobre na autko dla rodziny 2+2+ pies. Duży bagażnik zmieści wózek dziecięcy i bagaże dla całej rodziny. Jedyny minus to to, że jeśli za pasażerem zamontuje się fotelik montowany tyłem dla starszego dziecka (do 4 lat) to z przodu nie pojadą osoby wyższe niż 170. Natomiast przy foteliku dla starszaka montowanym przodem na przednim siedzeniu miejsa zostaje aż nadto.
~dabad
Hatchback 1.9 DID 102KM 75kW
Z tyłu troszkę blisko do sufity, przez co wysokie osoby mogą się namęczyć trochę. Ale to dość normalne w autach tej klasy. W mojej wersji Comfort sporo możliwości jeśli chodzi o ustawienie fotela kierowcy i pasażera. Duży plus za podłokietnik z przodu i z tyłu. Dość twarde fotele semi-kubełkowe w połączeniu z twardszym zawieszeniu sprawiają, że w trasie auto się prowadzi wręcz świetnie.
~bonaventura1
Hatchback 1.6 90KM 66kW
z racji tego że to ja tylko jeżdżę carismą ciężko powiedzieć a miejscu z tyłu,ale nikt nigdy nie narzeka. Miejsce dla kierowcy jest bardzo dużo(dla pasażera obok podobnie),a dodatkowa regulacja siedziska fotela i kierownicy umożliwia zajęcie wygodnej pozycji. Fotel to prawdziwa kanapa, mając taki w domu przed tv też bym nie narzekał na niewygodę
~Damian
Hatchback 1.9 DID 102KM 75kW
Dla 5 osobowej rodziny ( 3 foteliki z tylu) w zupełności wystarcza. Do tego bagażnik... szwagier do a4 kombi roweru nawet dziecięcego nie mógł upchnąć A ja wcisnalem 2 rowery, 2 hulajnogi, duża walizkę podróżna i pełno innych pierdolek jak dzieci do babci na wakacje wiozlem. Oczywiście bez składania foteli tylnych
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Carisma
6,8
9,3
~Ironclad
Sedan 1.6 90KM 66kW
Carisma to duży samochód - z zewnątrz. W środku nie jest ciasno, ale trudno mówić o przestronności, zwłaszcza na kanapie. Z przodu miejsca jest dość, pod warunkiem, że ma się mniej niż 190 cm wzrostu i/lub jest się szczupłej postury. Ja niestety nie spełniam tych wymogów, toteż czasami odczuwam brak przestrzeni nad głową.