Lista ocen Mitsubishi Colt IV (126) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 88 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pablo
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Jak na te gabaryty jest OK. Z przodu miejsca mnóstwo dla każdego. Auto jest dość szerokie i pasażer z kierowcą nie muszą się cały czas ocierać o siebie. Z tyłu miejsca na nogi nie ma za wiele szczególnie za kierowcą, gdy ten jest dość wysoki, jednak sama kanapa jest zaskakująco wygodna. Jedyny minus dla mnie - po złożeniu kanapy i powiększeniu bagażnika fotel kierowcy muszę przesunąć do przodu, co eliminuje w tej konfiguracji jakąś dalszą...
~maciek
Hatchback 1.6 90KM 66kW
z prozdu jak na taka klase auta to naprawde sporo miejsca, nie trzeba sie wciskac w fotel ani kolan pod broda trzymac... miejsce z tylu zalezy w duzej mierze jak daleko odsuniete sa przednie fotele, ale przy niskim kierowcy nikt nie bedzie narzekal na ciasnote(pod warunkiem ze na kanapie nie zasiada 3 osoby) po zlozeniu tylnej kanapy mamy calkiem pakowna ciezaroweczke;)
~hanys
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
z przodu super. więcej miejsca niż w niejednym nowym aucie. z tyłu gorzej, ale do 180cm wzrostu mieścimy się bez problemu. chciałbym siedzieć jeszcze niżej, ale to nie Honda.... ale jest OK. pozycja nawet dla wysokiego kierowcy w normie jak na tamte lata - bez wzdłużnej regulacji kierownicy - mam lekko podkurczone nogi (188cm)
~coltmaniak
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Z przodu bardzo dobrze. Dwie rosłe osoby mieszczą się bez problemów i nie zaczepiają o siebie łokciami. Jak na tak małe autko jest super. Z tyłu jeszcze nie jeździłem, ale dwie osoby są w stanie przejechać 200 km i nie narzekają. Malutki bagażnik. Niby 240 litrów, ale dość płaski. Jedna duża walizka i koniec.
~cortez
Hatchback 1.3 GLi 12V 75KM 55kW
samochod jest 3 drzwiowy wiec trudno wymagac od niego aby z tyłu było duzo miejsca . uzywam tego samochoduy tylko ja z dziewczyna wiec nie narzekamy .. zakupy mamy gdzie wsadzic.. z przodu miejsce jest wystaraczające ... siedzi sie komfortowo nisko jednak wysiadanie jest troszke klopotliwe bo jest nisko polozony
~noja@poczta.fm
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Dla pasażerów z tyłu bardzo mało miejsca i dość mały bagażnik. Jeżeli nie wozisz z tyłu ludzi można złożyć siedzenia i przestrzeń załadunkowa powiększa się prawie dwukrotnie. Co do miejsca z przodu to mając 190 cm wzrostu mieszczę się bez problemów.
~Jakub
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Jak na 3 drzwi, z przodu dużo miejsca, ale za to z tyłu nie ma zbyt wiele.Samochód nadaje się na wakacje we dwójkę, góra w trójkę. Większa ilość osób w środku tylko na krótkie trasy.Za kierownicą czuje się wygodnie i komfortowo mając tylko 193 cm wzrostu.
~coltmania.pl
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
mam 187cm i z przodu mam b.wygodnie. BARDZO wygodne fotele. biorąc pod uwage sport przeszkadza plastik na wysokości kolan żeby dawać międzygazy przy redukcji. z tyłu osoby do 180cm siedzą wygodnie. bagażnik wystarczający dla 2 osób na weekend.
~LS-a 310
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
mam 188cm wzrostu i czuję sie znakomicie, fotel w wersji auta GLXi ma regulowana wysokość fotela jak i kolumnę kierownicy można wyregulować i jest bajka. z tyłu troszkę gorzej, do 100km pasażerowie nie marudzą pożniej już znacznie gorzej.
~dariusz.dabrowski@upc.com.pl
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Wystarczające. Nie oczekuję od samochodu , że będzie jednocześnie ´´ rodzinną limuzyną ´´ i rajcownym hatchbackiem. Wychwało się w nim moich dwóch synów i chwalę sobie brak drugiej pary drzwi - to był mój świadomy wybór.