Lista ocen Mitsubishi Colt V (49) - Ergonomia

Na liście zabraknie 68 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pp
Hatchback 1.3 i 16V 82KM 60kW
Sportowa sylwetka ma swoje + i - , jedni chwala szerokie drzwi inni narzekaja ze auto jest niskie, generalnie wchodzenie na tylna kanape to koszmar , ksztalt nadwozia powoduje ze latwo nim zaparkowac ( tylny zderzak i szyba tuz za osia co powoduje ze kierowca szacuje odleglosc do przeszkody "na tylna szybe" )
~Fanpag Colt Brzmi Dumnie
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Funkcjonalność i praktyczność satysfakcjonująca. Rowery 2 czasami 3 wchodzą. Cała przeprowadzka. 6 WALIZEK I 4 TORBY PODRÓZNE I 12 REKLAMÓWEK, wejdzie jak się złoży siedzenia. A jak sie nie złozy to nad morze jak jechałem w 5 osób tez się wszystkim rzeczy w bagaznik zmieściły
~sauber5
Hatchback 1.3 i 16V 82KM 60kW
z przodu jest ok, chociaż małe są kieszenie w drzwiach, ale ogólnie schowków jest sporo, plus za pojemny schowek przed pasażerem, z tyłu niestety brak jakich kol wiek - no chyba ze uznamy za schowek małą popielniczkę. Tak to małe auto jest idealne dla palaczy, ma dwie popielniczki;D
~Bartła
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Wszystko na swoim miejscu. Nie ma dziwnych patentów, ukrytych włączników, przełączników czy nie wiadomo czego. Wsiadasz i wiesz jak obsłużyć auto, nie zastanawiasz się gdzie się otwiera szyby, gdzie się włącza wycieraczki ;)
~zelpin
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Smokiem paliwozernym nie jest jak wiekszosc sportowych coupe czy hatchback z sportowym wygladem. Pali malo jak na ten segment. Naprawde nie jest latwo znalezc sportowe auto ktore schodzi ponizej 9litrow. Jednak jemu sie to udalo.
~Marts
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Wszystko jest pod ręką, dostęp do napojów, telefonu, radia na wszystko jest miejsce poprostu nie widziałem jeszcze w żadnym samochodzie tak ergonomicznego wnętrza. Jestem zachwycony.
~Misiek
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Colt ma wszystko pod ręką, schowek, nawiewy. Fotele takie jakby pol kubelki zajebiscie trzymające, podróżując coltem nie byłem zmęczony!
~marekpawlak@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
bardzo dobra,dużo miejsca-wiadomo klasa C i to duże C,bardzo wygodne regulowane siedziska,wszelakie schowki,regulowana kierownica,klima,elektryka wszędzie
~Yogers
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Wszystkie przełączniki są na swoich miejscach. Wszystkie guziki działają ładnie, płynnie. Schowki przestronne, oświetlenie wystarczające.

Usterki Mitsubishi Colt V

Mitsubishi Colt V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~IGNS
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Jeśli chodzi o ergonomie to również nie mam zastrzeżeń. Wszystko jest tam gdzie być powinno. Fotele natomiast wygodne i dobrze trzymające w zakrętach.