Lista ocen Mitsubishi Colt V (53) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartła
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Co do poważnych usterek w moim aucie to nie było ani jednej spowodowanej wyeksploatowaniem się auta. Usterki były jedynie moją winą bądź poprzedniego właściciela. Po prostu jak słychać albo widać, że coś się już sypie, trzeba to wymienić i mieć spokój na kolejne kilkanaście bądź kilkadziesiąt tysięcy kilometrów. Mnie czeka jeszcze trochę wydatków, żeby doprowadzić go do stanu perfekcyjnego, ale też już dużo włożyłem w to by to auto jeździło...
~pp
Hatchback 1.3 i 16V 82KM 60kW
Brak - no chyba ze awaria termostatu i peknieta chlodnica ale to drugie to raczej efekt dzwona ktore auto zaliczylo wieki temu przy pierwszym wlascicielu, zdarzyl sie tez pekniety pierscien ABS - wymiana ok 300 PLN - auto jezdzilo tak z 4 000 KM ale czasem chrupalo podczas hamowania . Po wymianie OK
~mdablju
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Jedyna awaria w tym samochodzie jaką miałem... czujnik położenia wałka rozrządu. Chwila w sieci i samemu zdiagnozowałem czemu zapaliła się kontrolka check engine. Wymiana czujnika kosztowała mnie 40zł z rozbitej carismy (z tym samym silnikiem) i piwo. Czy to wielka usterka?
~jadamspam
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
B. powazna usterka jest korozja, ktora dotyka zwlaszcza podluznic. Glownie tylnych, ktore sa juz prawie doszczetnie zjedzone.Niestety blacha w nowych japoncach jest co raz gorsza podczas gdy np w Oplu Astrze II jest znacznie lepsza niz w poprzednim modelu.
~Pat
Hatchback 1.3 i 16V 82KM 60kW
Wymiana sprzegla razem z lozyskiem, pompa wspomagania. W zawieszeniu non stop cos stuka w deszczu i podczas mroznej zimy i przod i tyl. Wiek auta robi swoje... ja juz za to nawet sie nie chcialem zabierac.
~Fanpag Colt Brzmi Dumnie
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Takie nie istnieją. Rozrząd 200zł, hamulce za 50zł. Hydrauliczne zawory? Nie tego nie ma. Są regulowane ręcznie za 50zł tak jak w starych niezawodnych autach więc kolejny koszt mamy z głowy.
~Siwy
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Przez okres jaki go miałem nic nie padło, żadnych napraw. Nic też nie sygnalizowało swojego końca. Myślałem, że muszę wymienić łożyska w kołach a to były wyząbkowane opony
~Yogers
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Poważne usterki: - wyciek z klimatyzacji - gnijące podłużnice tylne Słyszałem jeszcze o - padające cewki i aparaty zapłonowe To nie dużo jak na 13letnie auto !!!!!!!!!!!
~szymon
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Niezawodny w pełni. Nie miałem jeszcze sytuacji, bym nie mógł od razu ruszyć, nawet po nocy o temp. sięgającej -28C. Jestem dumny z tego auta.
~Lolek
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Żadnej poważnej awarii. Auto nieraz ciągnęło inne auta na holu lecz samo nigdy nie było ciągniete ani nie trafiło na lawete.