Lista ocen Mitsubishi Colt V (65) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~przemo
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Tutaj wielki plus! Mimo że auto nie ma dużych gabarytów ale w środku kierowca i pasażer mogą siedzieć na prawdę wygodnie! Dłuższa podróż tym autem nie męczy, miejsca na nogi jest na prawdę sporo. Mówiłem oczywiście o miejscach z przodu. Z tyłu nie siedziałem, ale myśle, że nie jest źle. Jest to 3 drzwiowy samochód, więc ocenianie go pod względem rodzinnych wyjazdów w 5 dorosłych osób nie ma sensu. Jak wyjazd na wakacje to tylko w dwie osoby....
~Grzebyk
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Jestem osobą dość wysoką 188cm wzrostu i w miare szeroką waże 108kg. Podczas jazdy nie odczuwam żadnego dyskonfortu jednak ciężko się wychodzi oraz wchodzi zwłaszcza gdy np ciasno zaparkuje samochód i nie ma miejsca by otworzyc drzwi do samego końca. Ponadto miejsca z tyłu jest niewiele, auto posiada 5 miejsc lecz w dłuższą trase wygodnie można jechać tylko we 4 chyba że pasażerowie i kierowca nie należą do osób o dużych gabarytach.
~Niker
Hatchback 1.3 i 16V 82KM 60kW
Z tyłu daje rade bez problemu wytrzymać długą trasę z południa na północ Polski. Siedzonka mają fotele z pamięcią i są dość wygodne. Dupsko zaczyna się czuć po około 5 godzinach jazdy non-stop. Jak się złoży siedzenia to można nawet szafy przewozić - oczywiście sprawdzałem przy przeprowadzce;-)) Kolega 186 wzrostu, 115 kg wagi lubi ponarzekać, że na kolana ma mało miejsca - moim zdaniem za dużo je ;-))
~Bartła
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Najczęściej jeżdżę sam albo z drugą połówką i miejsca dla nas jest mnóstwo. Na wakacje w góry się spakujemy i nad morze. Bez problemu. Gorzej jest jak ktoś musi wczołgać się na tylną kanapę :/ miejsca tam nie ma za dużo ani na głowę ani na nogi ale taki już urok 3 drzwiowego auta.
~Siwy
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Na przednich siedzeniach miejsca dosyć. Fotele wygodne nawet przy dłuższej jeździe. Z tylu jak sie już wejdzie to można w 5 osob jechać z wejściem gorzej bo to jest jednak 3 drzwiowy pojazd. Doskwierało mi jedynie zapinanie pasów bo słupki przesunięte do tyłu i często się blokowały
~siwy
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Kierowca i pasażer siedzą wygodnie, może troche mało miejsca ale to nie mercedes, fotele wygodne. Masakra się zaczyna gdy teściowa pakuje się na tylne siedzenie a wysiadać nie chce bo nie wie jak. Auto zdecydowanie dla 2 osób, choć jak się siądzie z tyłu to jest w miarę ok.
~Lolek
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażera z przodu można ocenić na 5+ jak na ten segment. Problem jedynie pojawia się jeśli chcemy przywieźć kogoś z tyłu gdyż brakuje tam po prostu miejsca. Nie mówiąc już o jeździe w 5 osób bo to jest swego rodzaju wyczyn.
~Paweł Mosur
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Wiadomo to jest małe autko, ale dla kierowcy i pasażera obok jest naprawdę wystarczająco miejsca. Gorzej jeśli chodzi o pasażerów z tyłu, ale to nie auto rodzinne i tak powinno być. Dzięki temu jest naprawdę spory bagażnik. Średni rower wchodzi.
~Higachi
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Dużo przestrzeni z przodu, z tyłu trochę mniej. Przy moim wzroście 1,8m ciężko ustawić się za kierownicą - wygodniej gdy odsunę fotel, ale pojawia się problem z dosięgnięciem kierownicy, a wystarczyłoby dać trochę dalej pedały hamulca i gazu.

Usterki Mitsubishi Colt V

Mitsubishi Colt V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~szymon
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Jedno z niewielu miejsc w których można trochę ponarzekać. Jestem dosyć wysoki (ponad 190 cm), i muszę przyznać że za kierownicą jest ok. Jednakże przy odsuniętym do maximum fotelu z tyłu już raczej nikt nie usiądzie. Reszta pasażerów jakoś się mieści.