Lista ocen Mitsubishi Eclipse Cross (18) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mario
SUV 1.5 T 163KM 120kW
bardzo wydajna dwu strefowa klima, zabieram gwiazdke za glosmy nawiem w pozycji na przednia szybe, nie wiem czemu ale nawet na najnizszym biegu wydaje swiszczace odglosy, przy zmianie na kabine lub nogi problem znika. Szybko nagrzewa sie silnik i tym samym ogrzewanie jest bardzo wydajne i wlasciwie prawie natychmiastowe po uruchomieniu silnika.
~zbigniew
SUV PHEV 2.4 188KM 138kW
Przy napędzie elektrycznym w zimie może czasem być za mało energii do ogrzania, włącza się automatycznie silnik spalinowy. Nie wiem jak to by wyglądało przy silnych mrozach
~Franz Maurer
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Nawet przy największych upałach klima daje radę. Brak nawiewów z tyłu, ale cyrkulacja jest tak dobra, że pasażerowie na tylnej kanapie czują się dobrze schłodzeni.
~Łukasz
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Klimatyzacja bardzo mocna, ogrzewanie super. Podgrzewane fotele super choć mam spore zastrzeżenia do włączników.
~Dareckik
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Klimatyzacja spisuje się rewelacyjnie. Nie jest nachalna. Jeśli chodzi o ogrzewanie to poczekam do solidnej zimy i dopiszę.
~Ewbes
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Samochód zimą nagrzewa się szybko, klimatyzacja 2-strefowa działa pewnie i przyjemnie schładza kabinę
~Krzysztof
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Nawet w największy upał było ok. Nie odczuwaliśmy braku odrębnych nawiewów na tylną cześć samochodu.
~Paweł
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Tu jak zwykle w tej marce również wysoki lpoziom. Produkują b dobre klimatyzacje.
~Cezary
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Bardzo szybko grzeje , klima działa praktycznie natychmiast .
~jack
SUV 1.5 T 163KM 120kW
wolniej się nagrzewa na mrozie niż bmw