Lista ocen Mitsubishi Galant VII (60) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jonio@o2.pl
Hatchback 2.5 V6-24 4x4 170KM 125kW
od patu dni mam zalozona sekwencje. Na benzynie w miescie z klima non stop palil srednio 11,3 litra - co na taki silnik i kombi jest moim zdaniem rewelacyjnym wynikiem, zwlaszcze, ze accord 2.0 z 93go palil 12-13. Na trasie okolo 9,5 (jezdze szybko). NA gazie za krotko jezdze zeby sie wypowiedziec - na pewno pali z 1,5 wiecej ale dokladnie bede mogl napisac za jakis miesiac. Ceny? Straszyli mnie, ze wszystko takie drogie tylko, ze ja w nim...
~Greg
Sedan 1.8 GLSI 126KM 93kW
LPG w cyklu mieszanym: 10l, piłowanie po mieście: 12l, trasa 100-120km/h : 8,5l. Ile benzyny, tego nie wiem, ponieważ tylko na niej uruchamiam i to jedynie jak jest bardzo zimno. Koszty napraw praktycznie żadne, bo nic się przez 200tys. km poważnego nie zepsuło. Wymieniałem tylko przednie wahacze, ale zamienniki nie były drogie i już sporo km wytrzymują. Jednak japoniec, czyli dobrze i z dobrych materiałów wykonane auto.
~CostaBrava
Hatchback 2.0 GLSTD 90KM 66kW
W mieście mało jeźdzę, raczej tylko kiedy muszę coś załatwić, krutkie odcinki robię sporadycznie. Na trasie komforcik, średnio spala 6 - 6,5 oleju napędowego. Co do napraw to nic szczególnego się nie psuje - raczej się zużywa, sworznie wahaczy, łączniki stabilizatora, poduszka pod silnikiem, żarówka...Cześci nie drogie, ale czasem trudnodostępne, lepiej znaleźć zaufany sklep w którym się znają na Mitsubishi.
~dodaj
Hatchback 2.0 V6-24 150KM 110kW
Zużycie paliwa 1.misto: zima- 11-12 l/100 lato- 10-11 l/100 2.trasa: spokojna jazda- 8-10 l/100 pozostała jazda- w zależności od osiąganych prędkości nawet 17 l/100 Naprawy: części oryginalne- kosmiczne! z wyłączeniem wszelkich elementów gumowych gdzie polecam jednak kupować oryginały zamienniki- tylko znanych firm japońskich - do przeżycia Robocizna: ceny jak dla pozostałych firm
~Rico Gubin Polska
Hatchback 2.0 GLSI 137KM 101kW
Raport spalania * Minimalne średnie spalanie: * 9.0 l/100km * Maksymalne średnie spalanie: * 11.0 l/100km * Minimalne spalanie przy oszczędnej jeździe na długiej trasie: * 5.0 l/100km * Średnie spalanie * 8.3 l/100km Jak na taki samochód rewelacja.
~Arczi
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
Pali normalnie jak na swoje osiągi.Cześci potrafią dużo kosztować i zazwyczaj wymienia sie całe podzespoły.Nie np. sworzeń wahacza tylko cały.Nie samo łożysko koła tylko cały komplet z piastą.Tylko kwestia tego typu że rzadko coś trzeba w ogóle robić bo mało co sie nie psuję.
~Michcik
Sedan 2.0 GLSTD 90KM 66kW
Niestety to największa wada w moim aucie. Spalanie w mieście, jeżdże dość dużo, Sięga 10l na 100km. Niestety, niejednokrotnie zastanawiałem się nad sprzedaża z tego powodu. Ale zanim do tego dojdzie sprawdzę kilka szczegółów, które mogą powodować takie spalanie. A jest ich nie mało.
~Daniel
Hatchback 2.0 V6-24 150KM 110kW
Jeżdżę na LPG sekwencyjnym więc koszta znacząco w dół. Z jazdy na benzynie. Trasa 160-170 9l. Miasto 10-11. Na LPG w mieście jakieś 13. Przy ostrym deptaniu nie zdazyło się więcej niż 15l więc myślę że jak na 150km wynik całkiem przyzwoity.
~makroserwis@o2.pl
Sedan 1.8 GLSI 126KM 93kW
Jeżdżę na gazie, instalacja drugiej generacji bez żadnych dodatków typu Blos itp. Przy tych gabarytach, masie i osiągach auta, spalanie LPG kształtuje się od 8.5 na dłuższej trasie do 12L w mieście. To jest bardzo dobrze.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Galant VII
11,5
~Dzinks
Hatchback 2.0 V6-24 150KM 110kW
Spalanie na gazie jak na taki silnik około 13-14 litrów. No tutaj to trochę drogo. Fakt jest taki że kupiłem samochód zaniedbany i doprowadzenie go do dobrego stanu zajęło mi trochę czasu no i w związku z tym wydatek.