Lista ocen Mitsubishi Galant VII (53) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~plonkus@o2.pl
Hatchback 1.8 GLSI 126KM 93kW
- mnóstwo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu, aczkolwiek dłuższa podróż dla piątej osoby byłaby męcząca, tylna kanapa wyprofilowana jest dla dwóch osób - bardzo wygodne i świetnie trzymające fotele, pełna regulacja fotela kierowcy
~diapazon
Sedan 1.8 116KM 85kW
Z przodu super, z tyłu super miejsca w Galancie starczy dla 5 osób-jak jest napisane w dowodzie rejestracyjnym... Bagażnik zadowala,choć pewnie kombi jest bardziej praktyczny. Następny taki będzie,ale EA:-)
~Gała
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
z tyłu nie jeździłem ale pasażerowie nie narzekali. Dla kierowcy i pierwszego pasażera jest naprawdę dobrze. W wakacje sprawdzimy czy da się w nim wyspać i coś więcej :D
~Greg
Sedan 1.8 GLSI 126KM 93kW
Dwóch metrów wzrostu nie mam, ale przestrzeni będzie wystarczająco dużo nawet dla bardzo wysokich osób. Reguluje się też wysokość siedziska, przód i tył oddzielnie.
~Thomas7819
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
Bardzo duzo miejsca z przodu i tylu. Bardzo wygodne fotele z elektryczna regulacja w 4 plaszczyznach + 3 stopniowa regulacja okolicy ledzwiowej co w moim przypadu jest bardzo wazne.
~CostaBrava
Hatchback 2.0 GLSTD 90KM 66kW
DUŻY PLUS - Audi 80 B4 przy Galanacie pod tym względem odpada. Ogromy bagażnik jak na swoją klasę, z tyłu i z przodu nikt nie narzeka. Śmiało w 5osób można jechać.
~Michcik
Sedan 2.0 GLSTD 90KM 66kW
Kierowca: idealnie można sobie wybrać pozycję. Pasażer: można wyprostować mogi. Tylna kanapa: żadko siędzę z tyłu, ale z opowieści wynika, że jest wygodnie.
~Daniel
Hatchback 2.0 V6-24 150KM 110kW
Miejsca z przodu sporo. Wysocy nie będą mieli problemu by komfortowo podróżować. Z tyłu także dużo miejsca również nad głową.
~Arczi
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
Miejsca w bród dla każdego.Tył czy przód nikt nigdy nie narzekał.Sam ma 190 cm tęgiej budowy i miałem pełen luz.
~niki_ala
Hatchback 1.8 GLSI 126KM 93kW
wiele mijsca, jak wsiadłam do Lanosa koleżanki to dostałam klaustrofobii, a mąż jak wsiadł do Malucha to poczuł się jak w puszce