Lista ocen Mitsubishi Galant VII (52) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~CostaBrava
Hatchback 2.0 GLSTD 90KM 66kW
Ogrzewanie średnie, trochę trzeba poczekać. Nie mam klimatyzacji, ale dobrze wymyślony jest osobny obieg powietrza doprowadzonego z zewnątrz i obieg zamknięty w kabinie. Fajna sprawa latem a jak do tego uchylimy szyberdach to klima już nie jest potrzebna - a i zdrowiej :)
~makroserwis@o2.pl
Sedan 1.8 GLSI 126KM 93kW
Nagrzewnica jest po prostu za mało wydajna. Nie wiem jednak, czy nie jest zanieczyszczona i nie ma przez to ograniczonego przepływu. Poza tym nie mam zastrzeżeń do nadmuchu, choć przydałoby się więcej (lub inaczej poustawianych) kombinacji.
~Greg
Sedan 1.8 GLSI 126KM 93kW
Nie mam zastrzeżeń, grzeje szybko. Chłodzi wolniej, gdyż nie mam klimatyzacji. Nie chciałem samochodu z klimą, ponieważ zaraz choruję, poza tym nie cierpię zapachów, które często klima generuje...
~plonkus@o2.pl
Hatchback 1.8 GLSI 126KM 93kW
- bardzo efektywne ogrzewanie i dmuchawa, ogólnie w moim samochodzie nigdy nie parują szyby, nawet przy dużej wilgotności - niestety brak klimatyzacji + ciemny lakier = horror
~worren@op.pl
Sedan 2.0 GLSI 137KM 101kW
zimą kilka minut i szyby czyste , latem nagrzewa się okrutnie wnętrze z dmuchawy zamiast chłodnego powietrza leci ciepłe mimo skręconego pokrętła na max zimne ciekawe dlaczego?
~Daniel
Hatchback 2.0 V6-24 150KM 110kW
Grzeję we wnętrzu jak w saunie już po niedługiej chwili. Climatronic także świetnie chłodzi, jednak czuć wyraźny spadek mocy po załączeniu sprężarki.
~kansai1
Hatchback 1.8 GLSI 126KM 93kW
Bez zarzutu. Klimatyzacja działała mi do jakichś 380tys km przebiegu ale raz w roku wymagała wtedy nabijania. Do jakichś 200tys km nawet tego nie było brak.
~Thomas7819
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
Calkiem wydajne ogrzewanie i chlodzenie. Klimatronik z regulacja co 0,5 stopnia robi swoje. Cichy nawiem z bardzo szerokim zakresem regulacji.
~jonio@o2.pl
Hatchback 2.5 V6-24 4x4 170KM 125kW
w zimie nie wiem bo jeszcze nei jezdzilem - a klimka jest uper na dzisiejsze upaly :) regulacja co 0.5 topnia pozwala ustawic optymalna temerature w aucie
~majbz@
Sedan 2.0 GLSI 137KM 101kW
moment i jest ciepło ,klimatyzacja jest zrobiona chyba na Afrykę, u mnie pracuje na minium 13lat i nigy żadnych problemów gaz jeszcze japoński.