Lista ocen Mitsubishi Galant VII (15)

~CostaBrava
Hatchback 2.0 GLSTD 90KM 66kW
Całkiem fajne i komfortowe auto rodzinne ze sportową sylwetką i ekonomicznym silnikiem, za cenę 6000 - 8000 zł można kupić naprawdę fajny model. Galanta można kupić już od 4500 i z niewielkim wkładem jeździć śmiało. Zapytam - co kupimy z takim wyposażeniem silnikiem diesla itd. za 4500 zł - zezłomowanego przez 12 właścicieli Golfa III ? :D Śmiech. Stereotyp o japoncach że drogie to już przeszłość. Polecam roczniki 1993-1994.
~Michcik
Sedan 2.0 GLSTD 90KM 66kW
Samochód idelany. Kupując trzeba mieć pewność, że niebył bity, naprawiany. Niestety Galant uszkodzony, potrafi psuć się non stop.
~TRonin
Hatchback 2.0 GLSTD 90KM 66kW
Fajne autko dla rodziny. Jeśli uda mi się zejść ze spalaniem na trasie jadąc ok 90 do 5,5 to będzie super autko:P
3,7
~JOACHIM
Sedan 2.0 GLSTD 90KM 66kW
Samochód przestronny, z dużym, pojemnym bagażnikiem, posiada ABS i SRS, dla osób o nieco sportowym zacięciu. Silnik cichy, lubiący wysokie obroty. Przejżysty, ergonomiczny kokpit. Dość ekonomiczny (Średnio 6,0 l ON na 100 km). POLECAM !!! :)
3,7
~Mietek
Hatchback 2.0 GLSTD 90KM 66kW
Silnik spisuje się bardzo dobrze, nie mam do niego zastrzeżeń. (Silnik)
~pawl22@tlen.pl
Hatchback 2.0 GLSTD 90KM 66kW
wyższa klasa,polecam wszystkim którzy cenią sobie wygodną jazde,niektóre części może są drosze ale za to trwałość ich jest zdumiewająca w porównaniu do francuzów czy niemców,jest to auto nie do zarżnięcia,ja nie zamieniłbym nawet na bmw czy merca.
~życzliwy
Hatchback 2.0 GLSTD 90KM 66kW
Super praca silnika nie chodzi jak diesel. Zachowuje sie jak benzyna, z porównaniem do Niemickich klekotów to jest po prostu bajka (Silnik)
~kris steppenwolf@yourwap.com
Sedan 2.0 GLSTD 90KM 66kW
świetne auto - gorąco polecam amatorom szybkiej jazdy i wygody
2,9
~Zdołowany
Sedan 2.0 GLSTD 90KM 66kW
odradzam.kupa złomu.trzeba zarabiać 10000 miesięcznie żeby na niego wyrobić.
~kamil 44t
Sedan 2.0 GLSTD 90KM 66kW
silnik pracuje cicho jak na diesla i ma dobre osiągi (Silnik)