Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Kombi (36) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur87
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Pięta achillesowa. Występuje w tych samochodach paradoks: nie słyszysz silnika, ale słyszysz szum z zewnątrz. Nie wiem, czy uszczelki są słabe, czy konstruktorzy dali ciała, ale szum jest za duży jak na samochód, który celuje w klasę wyższą (dla mnie wersja nardi-t to wyższa średnia +), wręcz niedopuszczalny. W MB słyszysz wiatr, w BMW silnik, w Audi jak masz wszystko ok, prawie nic, a w tym słyszę szum opon. Ordynarny...i wszystkiego, co na...
~luke81
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
nie wiem jak tu ocenić, seryjnie słabo jak cholera, dałem maty butylowe i piankę, do zrobienia został dach i klapa bagażnika, kupiłem dobre opony, czasami po dobrym asfalcie zastanawiam się ile jadę, jest cicho, te opisy szumiących uszczelek w moim się nie sprawdzają, może dlatego że są miękkie i zadbane, Uwaga kupiłem owiewki i jazda 160 nie do wytrzymania, hmm nie wiedziałem
~Mariusz
Kombi 2.4 GDI 150KM 110kW
Tu niestety nie ma rewelacji, podczas silnego wiatru, czy tez podczas szybkiej jazdy, do wnętrza przedostaja się dosyć głośne szumy. Trzeba troche glosniej mówić do pasazerów. Auto ma swoje lata, więc uszczelki sa pewnie juz ułozone i wyrobione, czyli w sumie nie ma co się dziwić.
~DarkMark
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Silnik słychać dopiero jak się \"wkurzy\" na kick-down i wskoczy na min. 4500obr./min. Wtedy go słychać,ale bardzo przyjemnie. Jak zrobi co trzeba, po wyprzedzaniu wraca do swojego \"cichego życia\" na 3000obr. Żadnych stuków,łomotów zgrzytów spod auta nie słychać.
~musiek
Kombi 2.0 136KM 100kW
Największy mankament w kwestii komfortu - powyżej 100 km/h robi się bardzo nieprzyjemnie. Słychać szum opon, pracę zawieszenia i przede wszystkim wysokie obroty silnika. Jak na tę klasę samochodu, to japończycy mogli się bardziej postarać.
~Kamil
Kombi 2.0 136KM 100kW
Wyciszenie mogło by być lepsze, problemy z szumem przy drzwiach, uszczelki na drzwiach odkształacją się lub coś podobnego i szumi nad uchem. Powinno być lepsze wyciszenie pomiędzy komorą silnika a kabiną , ale jest OK ( wkońcu to 14 lat)
~Pieter
Kombi 2.0 136KM 100kW
Wyciszenie bardzo dobre. Do 120km/h cisza. Od 120 do prawie 200km/h niewielki jednostajny i nie uciążliwy wzrost hałasu opływającego powietrza. U mnie naj uciążliwszy był hałas opon. I to nie byle jakich bo Toyo
~ersm@wp.pl
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Cicho. Zamontowane fabrycznie w moim \"miśku\" Infiniti może grać cichutko, a i tak wszystko słychać. Trochę gorzej jak wciśniesz Kik, ale warkot V6 przy 6000 obrotów akurat mi nie przeszkadza.
~Tomasz N
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Przy prędkościach wyższych niż 120km/h jest bardzo głośno. Dobrze że jest V6 bo inaczej świstu bym nie zniósł. Plastiki na tylnej klapie też dokładają gwiazdkę na minus.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Galant VIII Kombi
10,9
14,2
~Ss2H
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Jest mega cicho gdy się zatrzymamy, jednak skrzynia automatyczna me tylko 4 biegi, co oznacza, że podczas szybszej jazdy (ponad 120kmh) auto po prostu \"słychać\".
Mitsubishi Galant VIII Kombi