Lista ocen Mitsubishi Galant VIII (130) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 106 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~luke81
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
w mitsu nie ma drobnych usterek, to mój trzeci misiek (lancer 89, space wagon 96, galant 01) silnik szarpię na wolnych po założeniu gazu, być może wcześniej też poszarpywał, wymieniłem kable, świece na oryginały, cewkę, prawdopodobne, że wtryski benzyny puszczają paliwo, (jakby za dużo ubywa Pb_) zrobiłem przełącznik do pompy paliwa, wyłączam ją po przełączeniu na gaz, będę wiedział więcej po dłuższej trasie..
~Artur87
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Elektyka...trafił mi się samochód grzebany przez domorosłego specjalistę od elektryki. W efekcie mam problemy ze wszystkim co się da...Zaczynając od alarmu z antynapadem, który - jak nie wsiądę i go nie odblokuję, blokuje drzwi po minucie - kończąc na aparacie zapłonowym który padł już dwukrotnie i skrzyni (+komputer zapewne) - która jest jedną z lepszych...jak kupujesz, nie sugeruj się ceną, bo stracisz...
~japan_jacek
Sedan 2.0 136KM 100kW
Galant jak wszystkie inne samochody ma kilka wad: -rdzewiejące tylne nadkola(niezależnie od rocznika, poprostu każdy egzemplarz ma z tym problem) -\"cykające\" popychacze hydrauliczne w silniku- dlatego warto jeździć do doświadczonych mechaników(to nie znaczy do ASO:) którzy wiedzą jaki lać olej; w moim egzemplarzu potrzebna była wymiana- koszt z robocizną w cenionym nieautoryzowanym serwisie w warszawei 630zł
~Czarcik
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
najsłabsze strony to zawieszenie, wahacze i drążki z końcówkami, słaby system hamowania zwłaszcza do 99 roku. Rdzewieją tylne nadkola, na to jedynym lekarstwem byłaby stała konsekwentna konserwacja ich wnętrz od nowości, niestety te autka kupujemy używane po sprowadzeniu. Wkurzające są \"zimne luty\" na zegarku, żyje on własnym życiem i pokazuje przypadkowe godziny.
~Soson
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Przez moje ręce przewinęło się 5 różnych aut, z tych wszystkich Honda Accord i ten właśnie Galant miały najmniej problemów z tzw. \"pierdółkami\". Jest o tyle niezawodny, że jestem w stanie powiedzieć, że ufam tej marce, że nie popsuje mi się nawet zapalniczka czy silniczek szyb chyba nigdy aczkolwiek czytałem, że często się psuje zegarek, nie wiem, mi się jeszcze nie zepsuł.
~Kuba
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Oj, to jest pięta achillesowa tego auta... WSZECHOBECNA rdza. Jak zacznie się pojawiać, a na pewno zacznie lub zaczęła, to możesz już odkładać na kolejne auto - po prostu nie warto się z tym pieprzyć. Poza tym elementy we wnętrzu lubią poskrzypieć. Trzeba mieć cierpliwość, bo drobne usterki wyskakują i są upierdliwe.
~gmp71@windowslive.com
Kombi 2.0 TDI 90KM 66kW
Autko ma już swoje lata. Nie miałem żadnych niespodzianek choć wiem że mogą wyskoczyć. Marka czy typ nie ma tu nic do rzeczy jeśli dbasz to to jeździsz a każde autko ci się za to \"odwdzięczy\". Szególna uwagę kieruje na blachy - nadkola tył, pokrywa silnika (w przedniej cześci) od jest uszczelka tudzież guma trzyma się tam wilgoć.
~Solenizant
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Drobne usterki zdarzają się, częsta sprawa to nie działający zegarek, przepalające się halogeny (średnio raz w roku się któraś żarówka przepali), szybko kwitnąca rdza i to w miejscach niespodziewanych (np. przewód paliwa przy pompie), szybko zużywające się klocki, bardzo delikatne łożyska kół przednich.
~Łukasz
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
jak to jest z autami. Jeździ i się zużywa (nie mylić z psuje), czasem silniczek w wycieraczkach itp. przy tym roczniku to nic wielkiego, ale wszystko w miarę eksploatacji. Na początku jak kupiłem to leciało trochę rzeczy, ale to moje niedopatrzenie podczas zakupu, po wymianach, jazda! :)
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Galant VIII
11,0
13,0
~delfinpl1@tlen.pl
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Napraw do tej pory nie mialem , zakonserwowalem go za 1000zl ze wzystkich stron, i moge spac spokojnie:-) Prawa tylna szyba troche sie rusza na dziurach(ale to sie zrobi), maska czasem sie nie domyka (bo nie wraca dzwignia otwierania maski w pierwotne polozenie) , oprocz tych drobiazgow to wszystko OK.